PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Srdečně Vás zveme na Caravaning Brno 2018

9. 10. 2018

Pokud máte rádi cestování autem či karavanem, pak vás moc rádi uvidíme na veletrhu Caravaning Brno, který se uskuteční na brněnském výstavišti od čtvrtka 8. do neděle 11. listopadu. Na návštěvníky opět čekají dva zcela zaplněné pavilony, ve kterých se představí přední prodejci obytných aut a karavanů.

Neváhejte se zúčastnit našeho exkluzivního doprovodného programu pro ženy a rodiny s dětmi. Přijďte za námi do pavilonu P. Připravili jsme pro vás atraktivní program zaměřený na ženskou krásu, bezpečnost a populární modely aut.

Caravaning Brno

Caravaning Brno

Osvěžte si s odborníky BESIP pravidla bezpečné jízdy, vyzkoušejte si simulátory otočení vozu a nárazu v 50 km/h rychlosti. Pestrý program doplní workshop poutání dětských autosedaček ve vystavených modelech Peugeot 2008 a Kia Ceed. Oba tyto modely si budete moci naživo prohlédnout a osahat.

U nás na stánku se také seznámíte s nejnovějšími trendy v líčení a budete se moci nechat zdarma nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay.

Všechny čtyři dny budeme navíc soutěžit o atraktivní ceny. Každá návštěvnice totiž obdrží soutěžní kartu Žena v autě.cz. Na stánku budou připraveny nápovědy k jednotlivým otázkám týkající se bezpečnosti, vystavených aut, kosmetiky a bezpečného cestování s dětmi. Ve hře je mimo jiné auto na víkend s plnou nádrží zdarma.

Zapište si proto termín veletrhu Caravaning 8.-11. listopadu do svých diářů a přijďte za námi. Těšíme se na viděnou!

PS: Veletrh každý rok navštíví více než 40 000 návštěvníků, staňte se jím i vy. Až do 2. listopadu s námi na webu soutěžte o 2×25 vstupenek na tuto událost roku! Pro dalších deset vylosovaných máme připraveny dárkové balíčky skvělé kosmetiky Mary Kay. Tak neváhejte a vstupte do soutěže!

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018