SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA VELETRH AUTOSHOW PRAHA

28. 3. 2019

AUTOSHOW PRAHA, největší autosalon v České republice, se letos koná od pátku 12. do neděle 14. dubna v nejmodernějších veletržních prostorách v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Exkluzivně zde budete moci vidět řadu českých premiér. Nejvíce očekávanou událostí bude bezesporu odhalení nového modelu ŠKODA SCALA. Navíc je připravena řada doprovodných programů přinášejících interaktivní zábavu, zajímavosti a třeba i příležitosti k setkání se zajímavými osobnostmi.

Zena v aute.cz na AUTOSHOW

Náš magazín Žena v autě.cz je už po několikáté partnerem doprovodného programu pro návštěvnice. Na našem stánku se proto můžete těšit na atraktivní program zaměřený na ženskou krásu, bezpečnost a populární modely automobilky ŠKODA AUTO.

zena v aute.cz autoshow

Osvěžte si s odborníky a našimi partnery z BabyDirekt.eu a Spokojenýpes.cz pravidla bezpečné jízdy, jak správně sedět za volantem, jak správně upoutat dětskou autosedačku nebo jak bezpečně cestovat s rodinnými mazlíčky. Seznamte se s nejnovějšími trendy v líčení a nechat se zdarma nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay.

zena v aute

Přijďte za námi, vyměňte si s námi zkušenosti za volantem a zasoutěžte si o atraktivní ceny. Každá návštěvnice AUTOSHOW PRAHA 2019 obdrží soutěžní kartu Žena v autě.cz. Na stánku budou připraveny indicie a nápovědy k jednotlivým otázkám týkající se bezpečnosti, vystavených aut, kosmetiky a bezpečného cestování.

Těšíme se na viděnou!

Než bude 22. ročník AUTOSHOW PRAHA zahájen, zpestříme vám čekání soutěží JARNÍ DÁMSKÁ JÍZDA. Vyhrát můžete model ŠKODA OCTAVIA COMBI s plnou nádrží na víkend, dárkové balíčky z ŠKODA Collection, kosmetiku Mary Kay a do 10.4. také vstupenky na AUTOSHOW PRAHA 2019. Neváhejte a vstupte do soutěže!

 

 

Sdílet článek:

Více na webu Škoda Auto

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018