PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Střelec – charakteristika znamení

6. 4. 2010

Lidé narození ve znamení Střelce nesou pečeť vládce svého znamení Jupitera, který symbolizuje spravedlnost a štěstí. Jsou proto optimističtější, aktivní, společenští a velice upřímní, někdy do té míry, že jejich přímost zraňuje druhé, aniž by si toho byli vědomi. K jejich povahové výbavě nepatří kousavá satira nebo zlomyslnost, ale z jejich představy o spravedlnosti vyplývá, že si lidé zaslouží znát pravdu.

Jsou to lidé okamžitých reakcí, kteří často jednají z náhlého popudu, aniž by stihli domyslet následky svého chování. Dovedou být v okamžiku popuzení a vybuchnout, ale stejně rychle na vše zapomenou a ani v nejmenším netuší, že někomu zanechali šrám na jeho nitru. Oni to přece tak zle nemysleli!

Kdo je pozná blíže a zvykne si na ně, zažije nejen hodně legrace, ale najde v nich spolehlivé přátele, kteří sice někdy dost mluví, ale zpravidla se jim dá věřit.

Tito lidé nesnášejí pocit jakéhokoli omezování. Jsou schopní hodně pracovat, ale nesmí mít dojem, že to je nevyhnutelná povinnost a že je nad nimi dozor.

Jsou rádi v roli hostitelů a jako takoví, často přehánějí své možnosti, na čemž má vinu jejich bezstarostnost v okamžiku, kdy se dobře baví. Stejně bezprostředně jednají, potřebuje-li někdo pomoc. Udělají hned, co je zapotřebí a neuvažují, jestli se dožijí oplátky nebo alespoň vděčnosti. Sami pro sebe mnoho prostředků nepotřebují, protože nevyhazují peníze na okázalou reprezentaci, ale systematičtí střádalové to v žádném případě nejsou.

Dovedou brát život z jeho lepší stránky a dovedou inspirovat i své bližní k veselejšímu pohledu na svět. Tím vším se jeví svému okolí jako trochu povrchní, ale mají v sobě filozofického ducha, který jim dává nadhled nad malicherností a pomáhá jim i smířlivost a dobrota. Tento svůj „image“ si kazí svým nekompromisním bojem za spravedlnost, kdy se neubrání prudším projevům. Jejich okolí většinou přehlédne, že jen zřídka bojují sami za sebe.

Svou hrdost hájí i za cenu materiálních ztrát. Neradi dlouze vysvětlují, neradi se pokořují, takže jejich boj se zúží na prásknutí dveřmi a svá práva oželí.

znamení zvěrokruhu

Známé osobnosti narozené ve znamení Střelce

Rudolf Hrušínský, Miloš Forman, Hana Hegerová, Ladislav Smoljak, Josef Abrhám, Kim Basingerová, Ludwig van Beethoven, Walt Disney, Jane Fondová, Winston Churchill, Radek John, Edith Piaf, Brad Pitt, Frank Sinatra, Marie Stuartovna, Steven Spielberg, Tina Turnerová, Mark Twain

 

Erotický horoskop: Žena Střelec – Ať žije velkorysost
Při hledání toho „pravého“ ujde žena ve Střelci dlouhou cestu, která jí přináší mnoho zkušeností, ale také mnohá zklamání. Jde-li o sex, nezná stud ani zábrany. Vydává se na lov, aby si ověřila své smyslné choutky, ale také aby došla naplnění a klidu.

Jejím zamilovaným místem je volná příroda – tiché místečko v lese, na pláži, případně také v karavanu nebo pod stanem. Takové okolí jí okamžitě dává pocit volnosti a dobrodružství. Cítí se nevázaná a spjatá s přírodou. Žena ve Střelci ostatně nevstupuje do klubu nudistů náhodou. Má také sklon ke skupinovému sexu, ne aby propadla excesům, ale protože to odpovídá její uvolněné nenucenosti.

Na ženě ve Střelci nefascinuje ani tak smyslnost sama jako spíš chuť být smyslná. Vyzařuje z ní otevřenost a ochota ke všemu. Hlavní zájem je u ní soustředěn na uspokojení. žena ve Střelci se za svou žádostivost nestydí, nýbrž jasně dává milenci najevo, co očekává. Leckterého muže šokuje, má pocit, že se toho na něm chce trochu moc.

Kdo je přesvědčen, že ženy vždycky vyžadují dlouhou něžnou předehru, mýlí se. Žena ve Střelci potřebuje k vydráždění jen málo. Pro ni je nejdůležitější, aby nebylo příliš krátké hlavní představení. Někteří muži ji pokládají za netaktní. Ale proč vlastně. Ona si chce pouze přijít na své – stejně jako on. Orgasmus ostatně není jen výsadou mužů. 

milostné objetí
 Erotický horoskop: Muž Střelec – Lovec rozkoše
„Není-li tu ta, kterou máš rád, měj rád tu, která zde je.“ Podle tohoto pořekadla žije a miluje muž Střelec. A kromě toho prostě touží po všech ženách. Uchází se o ně zcela starosvětsky. Milostný akt sám pro něj znamená méně než předcházející ceremoniál. Jako Střelec má rád lov. A v tom se opravu vyzná, instinkt mu řekne, jak tu, po které touží, nejlíp polapit.

I když to není snadné, žena by se neměla hned vzdávat, jakmile zpozoruje, že on, ozbrojen šarmem, jí je na stopě. Měla by se dělat vzácnou, nechat se nakrátko chytit a opět prchnout. Čím obtížněji se divoká zvěř chytá, tím líp to chutná…

Jestliže muž Střelec nějakou ženu již vlákal do své ložnice, počíná si s ní jako s labužnickou večeří, a to se vším, co k tomu patří. U něho nelze mluvit o něžné předehře, spíš z ní mlsá, sousto tu, sousto tam. Rád ji svléká pomalu, kousek po kousku. Hraje si s jejími vlasy, kousne ji do ucha, dlouho se zabývá jejími ústy a prsty, olizuje jí pleť, aby ji ochutnal. Měla by nechat se sebou dělat cokoli, neboť muž Střelec chce ženu nejdříve prozkoumat rukama i jazykem, ještě víc podnítit svou chuť, až se nakonec nasytí.

Střelcova předehra je jako aperitiv, na němž si člověk pochutnává, zatímco ještě čeká na následující hody. Když partnerku vzrušuje, projevuje se jako mistr techniky jazyka a hry prstů. Jeho polibky jí pronikají, dovede ji rozvášnit jako nikdo jiný. Střelec kromě toho bezvadně ovládá erotickou masáž. Ví přesně, kde má partnerka erogenní zóny (má v tomto ohledu také bohatou zkušenost) a věnuje jim hodně času.

Zdroj: Najdise.czSdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018