Stylová 4kola pro nejmenší

3. 4. 2015

Záleží vám na tom, v čem se vozí vaše miminko? Stylový a bezpečný kočárek za každým se každý otočí nyní nabízí Navington.

Nevšední a velmi působivý vintage design hlubokého kočárku Navington Contessa vás upoutá na první pohled. Jedná se o limitovanou edici, která si zakládá na velkých elegantních 16″ kolech, nablýskané chromované konstrukci a potahu korby z kvalitní EKO kůže v modrobílém provedení. Kočárek disponuje klasickým houpacím systémem a regulovanou cirkulací vzduchu uvnitř hluboké korby. Vybrané části kočárku jsou dokonce poctivě ručně zpracovávané, například rukojeť z bukového dřeva nebo vnitřní úprava hluboké korby. Útulný interiér korbičky zakrývá ručně vyšívaná krajková záclonka. Exkluzivní taška ke kočárku je součástí výbavy.

Kolekce zahrnuje další 4 typy konstrukcí. Tradiční zpracování s velkými paprskovými koly a chromovým designem, natáčecí přední kola a klasické houpání nabízí kočárek Caravel. Model Corvet má hliníkový rám, Anti-shock systém zmírňující nárazy při jízdě a výbornou skladnost. Třetí konstrukce Galeon přesvědčuje ergonomickou brzdou, prostorným košíkem a snadnou manipulací i po složení. Součástí hlubokých kočárků je vždy patentovaný systém Ventibase, zajišťující regulovanou ventilaci vzduchu uvnitř korby. Sportovní nástavbu lze na konstrukce kočárků, kompatibilních například také s autosedačkami značky BeSafe  nasazovat obousměrně. Poslední model Scooner je čistě sportovní kočárek s hlubokou prodlouženou boudou a otočnými předními koly s možností aretace, svou operativností se tedy přibližuje kočárkům typu golfové hole.

Kolekce 2015 přináší 6 základních barevných verzí (Tasmania, Sardinia, Malta, Crete, Bali, Ibiza) a dvě exkluzivní – pískovou Royal Collection SAND a sněhově bílou Royal Collection SNOW. Kromě hlubokých koreb a sportovních nástaveb jsou v těchto odstínech vyráběny také praktické tašky ke kočárkům. Samozřejmostí kolekce jsou zimní doplňky, moskytiéra, pláštěnka či stojánek na hlubokou korbu.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018