PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Stylové tašky ZasPas z bezpečnostních pásů

27. 1. 2018

Už jste slyšeli o taškách ZasPas? ZasPas, to jsou unikátní české výrobky z recyklovaných bezpečnostních pásů. Každý produkt je originál díky jedinečnému ručnímu zpracování a různorodosti použitého materiálu. Tašky jsou nejen stylové a trendy, ale především pevné, odolné, omyvatelné a udrží si svoji barvu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Autorkou unikátního projektu je architekta Tereza Lstibůrková spolu se svým manželem Vojtěchem. Tereza vyrábí originální kabelky a módní doplňky z vyřazených automobilových pásů více než 5 let. Za tu dobu zrecyklovala více než 35 kilometrů! starých pásů z téměř 4 400 vozů.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tereza věří, že i dosloužilé a nepotřebné materiály lze nápaditě zpracovat a v duchu ekologie jim dát nový smysl. „Bezpečnostní pásy zachraňují životy při dopravních nehodách a my zachraňujme pásy před jejich neúprosnou likvidací“, dodává Tereza. Svoje produkty stále vylepšuje i dalšími vychytávkami z vraků aut, jako jsou kličky na otevírání oken nebo autospony.

Produkty ZasPas můžete zakoupit na adrese www.zaspas.cz a rovněž v našem eshopu Žena v autě.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018