Svěží vůně léta

1. 5. 2020

Pojďte letos v létě oslavovat nezapomenutelné okamžiky, díky nimž je život tak neobyčejný, jako jsou dlouhé noci strávené pod hvězdami,  Přivítejte toto krásné období s novou limitovanou edicí dua vůní od značky Mexx: Summer Vibes Woman & Man. Tyto svěží a moderní vůně, které vám přinesou dotek léta, bude možné zakoupit pouze po omezenou dobu. Neváhejte a vyzkoušejte je.

99350053227_MEXX_LE2020_SummerVibes_Female_EauDeToilette_40ml_SI_2.psd-JPG-1280Ve světě, který se nikdy nezastaví, nastal čas zpomalit, sledovat spíš západy slunce než Netflix a hromadit více vzpomínek než ‚lajků‘. Vůně Summer Vibes, inspirované blažeností letních vjemů, voní jako radost při odpočinku na pláži, trávení času s kamarády a pocit svěžího vánku na rozpálené kůži, který by nedokázal zachytit žádný příspěvek na Instagramu. Nasaďte si sluneční brýle, pusťte si oblíbenou písničku a nechte se unést létem. Žijte tady a teď, ne na telefonu.

Summer Vibes Woman od Mexx
Tato květinově ovocná toaletní voda je čisté léto ve flakonku. Vůni startují tóny šťavnaté hrušky a listů tropického ananasu, což přináší okamžitý nával sluneční záře. Ta se postupně přelívá v zářivou kytici magnolií a frézií, které doplňuje lahodně sladká vůně mirabelky. Zářivě letní vůni zakončují teplé tóny santalového dřeva a pižma.

Ať je vaše letošní léto nezapomenutelné. Oslavujte každý jeho okamžik s limitovanou edicí Summer Vibes Woman & Man od Mexx. Jednoduše svěží vůně.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018