Zdroj: archiv webu

Tipy na vánoční dekorace

24. 11. 2017

Letošní rok přináší značka Villeroy & Boch mnoho krásných vánočních kolekcí, z jejichž novinek si jistě každý vybere. Užijte si Vánoce v hřejivé atmosféře a vyzdobte svůj domov novinkami z kolekce Winter Bakery, která vypadá jako čerstvě upečená ve vánoční pekárničce. 

Radost udělají i ručně zdobené ozdoby na vánoční stromeček, které imitují vánoční perníčky, sváteční tabuli zkrášlí sada nádobí Winter Bakery Delight. Najdete v ní také plechovky na cukroví, mísu ve tvaru vánočního stromku nebo vál na těsto s válečkem. To, co celý svět obdivuje ve fenoménu hygge, se odráží na kvalitním německém porcelánu v nové kolekci Artesano Montagne. Propojení teplých tónů, jemné linie a klasických tvarů dělá z edice nádobí ideálního společníka na zimu.

Milovníky starých časů potěší kolekce hracích skříněk Nostalgic Melody. Novinky z kolekcí Toy’s Delight a Toy’s Fantasy značky Villeroy & Boch vás vrátí do atmosféry slavnostního očekávání a okouzlení. Nádobí plné hravých zvlněných tvarů, vánočních barev a klasických motivů a postaviček dodají vašim Vánocům pohádkový nádech.

Veškeré nádobí je vyrobené z kvalitního porcelánu, který můžete umývat v myčce. Porcelánové dekorace jsou ručně malované. Všechny novinky si můžete prohlédnout na stránkách www.luxurytable.cz.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018