PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Týdenní horoskop 24. – 30. října

24. 10. 2011

Venuše ve Štíru se dostává do kvadratury s Marsem ve Lvu, což může přinést výbušné situace v partnerských vztazích. Kompromis se v těchto dnech hledá těžko a konflikt vzplane jako lusknutím prstu. Aspekt není vhodný ani pro hledání partnera pro život.

 BERAN – V rodině zřejmě dojde k nečekané události, která vás potěší. Není vyloučeno, že někdo z vašich blízkých čeká potomka nebo vám pošle svatební oznámení. Je také možné, že se pohne kupředu soudní proces ohledně peněz či dědictví. Rodinných záležitostí máte ostatně plnou hlavu a nemůžete se pořádně soustředit na práci. Kariéra musí posečkat.

 BÝK – Vypadá to, jako by vaší lásce okolí nepřálo. Přátelé mají na váš protějšek vyhraněný názor a neváhají vám to dát najevo, což vás přirozeně mrzí. Neberte si ale jejich slova příliš k srdci, jde spíš o kamarádské pošťuchování, které není míněno zle. Vy sami nakonec také umíte kritizovat, když na to přijde. Hádkám se raději vyhýbejte.

BLÍŽENCI – V zaměstnání se rýsuje změna, která by vám měla přinést větší prestiž a uznání. Zejména zpočátku týdne se budete cítit jako králové a zřejmě se dočkáte i lepších peněz. Posun v práci se rýsuje i v dalších dnech a podpoří jej Mars ve Lvu. K úspěchům vám pomáhají jak příznivé okolnosti, tak vlastní schopnosti. Trpělivost vám přinesla růže.

RAK – Tento týden vám planety přejí, co se týče rodinných vztahů a lásky, v zaměstnání to ale bude horší. Někdo jiný přebral iniciativu, už nejste ve středu dění a rozhodování asi nebude svěřeno vám, což vaši povahu může dost vytočit. Rodina vás nicméně podpoří, a stejně tak i přátelé. V jejich kruhu se budete cítit osvobozeně.

LEV – Dařit by se mělo tento týden zejména podnikatelům a vůbec osobám, které rády jednají na vlastní pěst. Jste nabiti energií a máte chuť zařizovat, organizovat… a vydělávat. Vztahy s obchodními partnery jsou také dobré, snadno se dohodnete na společném postupu. Akorát v soukromí vám to může zaskřípat, Venuše se na vás moc neusmívá.

PANNA – Některé akce provádíte dost neuváženě a pak se jen nestačíte divit, jakou spoušť jste po sobě zanechali. Je to zřejmě tím, že vám současný životní styl ani práce nevyhovuje a snažíte se o změny, na které ale ještě nedozrála doba. Co vám však může být útěchou, je stabilní partnerství a dobré vztahy s přáteli. S nimi vám bude příjemně.

 VÁHY – V zaměstnání se vám začalo dařit a možná nečekaně natrefíte na osoby z vyšších pozic, které vám budou dobrou oporou. Tento týden se vám osvědčí, že dobré vztahy s nadřízenými a kolegy jsou odrazovým můstkem pro kariérní postup. Posílenou energii mají zejména lidé narození začátkem října. Ti by si mohli přijít i na více peněz.

ŠTÍR – Na jedné straně nechcete být o samotě, protože čtyři stěny domova působí poněkud depresivně, na straně druhé jste líní zvednout se z gauče a jít mezi lidi. Pokuste se přemoci lenost a někam vyrazit. Nemusejí to být nablýskané večírky, kam se musíte vypravit ve společenském oblečení, stačí jen decentně povečeřet s přáteli.

STŘELEC – Díky Marsu ve Lvu se cítíte silnější a váš pracovní výkon je hned mnohem lepší. Lépe se prosazujete a není vyloučeno, že získáte zajímavější pracovní pozici nebo aspoň lepší plat. Ve vztazích už tak aktivní nejste, spíš se potýkáte s nesmělostí. Některé lidi ale nesmělé chování přitahuje, takže stejně můžete zaujmout.

KOZOROH – Na peníze si stěžovat nemůžete, ale vypadá to, že vlastním úsilím si jich více nevyděláte. Kariérní postup jako by v těchto dnech ustrnul na mrtvém bodě a moc se vám nedaří plnit svůj vysněný plán. Dobrou finanční podporu však můžete čekat ze strany rodiny, zřejmě dostanete zajímavý příspěvek na domácnost nebo hodnotnější dar.

VODNÁŘ – Snažíte se dosáhnout lepších příjmů a zcela vás pohltila práce. Pozvbuzuje vás, že vám jde vše rychle od ruky a nadřízení i klienti jsou s vaším výkonem spokojeni. Přestáváte mít však čas sami na sebe i na své blízké, kteří se vám to snaží s lehkou výčitkou naznačit. Snažte si den rozvrhnout tak, abyste nikoho nezanedbali.

RYBY – Rodinná pouta se upevňují a možná vám v těchto dnech dojde hodně souvislostí z minulosti. Lépe pochopíte své dětství, rodiče i další předky a pocítíte větší semknutí s rodinnými kořeny. Je vhodná návštěva rodného kraje i nejbližších příbuzných, určitě si budete mít o čem povídat. Vztahy se tváří velmi harmonicky.Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018