PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Univerzální boty na výlety i do města

10. 7. 2017

Lehké boty Salt Rock s originálním designem využijete na výletech přírodou a při šplhání po skalách, své uplatnění ale naleznou i během pracovního týdne, kdy vám poskytnou dostatek komfortu při pobíhání městem. Tenčí mezipodešev poskytuje dostatečné odpružení a zároveň ponechává citlivost ve špičce, kterou oceníte například při boulderingu či lezení po skalách, a patentovaná 3D stélka s voštinovou konstrukcí zajišťuje, že podrážka boty je extrémně lehká.

Díky použitému kopytu Straight Fit je v přední části bota dostatečně prostorná a poskytuje tak optimální množství místa pro všechny prsty i pro uživatele s širší nohou. Maximální pohodlí zajišťuje kožená podšívka a ještě větší odolnost dodává gumová obsázka na špičce boty. Kombinace semiše a odolného materiálu Cordura® použitá na svrchní části obuvi je velmi nadčasová, boty proto využijete nejen na procházky po lesních pěšinách, ale i do rušných ulic velkoměsta.

HANWAG Salt Rock

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018