Valentýn za dveřmi

20. 1. 2019

Valentýn je za necelý měsíc tady. Inspirujte se a dejte o tom zavčasu vědět svému partnerovi. Nové parfémy Dermacol, vás v tuto dobu zahřejí vůní sevillských pomerančů a tóny kalábrijského bergamotu.

 Black Amber and Patchouli 01 KOMP (2)

Voňavý dotek Andaluzie

Nová parfémová voda Honey Pomelo & Neroli je křehká a silná zároveň. Šťavnatý citrusový gejzír s jemným nádechem sladké pivoňky, lehce okořeněné lístky ligurské bazalky, si vás podmaní svojí rozmanitostí.

Základ parfému tvoří dřevité, pryskyřičné tóny jantaru a santalu. Jeho srdce je vyloženo z bylinných a květinových tónů a na samotném vrcholu trůní citrusy. Vůně neroli – esenciálního oleje z květů pomerančovníků, slunné tóny mandarinek a medového pomela vás tak i uprostřed února přenesou do andaluské Sevilly, která dýchá atmosférou rozkvetlé letní zahrady.

Parfémová voda Honey Pomelo & Neroli, Dermacol – 790,- Kč / 50 ml

Neodolatelné volaní Kalábrie

Svůdná kombinace ambry, citrusů a exotického květu pačuli se setkávají v dalším novém parfému Dermacol – Black Amber & Patchouli. Připravte se na neočekávané spojení ovocných tónů a kalábrijského bergamotu, které ve vás probudí dravý instinkt a tajemnou touhu. Závan svobody a nespoutanosti pocítíte už při prvním nádechu. Pryskyřicový základ z jantaru a dřeva se rozvíjí do květinových a dřevitých tónů z marockého jasmínu, dřeva, růže a divokého pačuli, tvořících srdce parfému. Vrchol parfému korunují ovocné tóny ananasu, jablka, černého rybízu. Spolu se svěžím bergamotem tak vytvářejí příslib života plného dobrodružství.

Parfémová voda Black Amber & Patchouli, Dermacol – 790,- Kč / 50 ml

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018