Víkend v Lancii Delta

27. 10. 2008

Jízda v novém voze je pro většinu z nás příjemným zážitkem, ať už jsme vášnivé řidičky či jen řídíme příležitostně. Řídit ovšem takový vůz, jakým je nová Lancia Delta, představuje silný emocionální zážitek zkrátka pro každou z nás. Potvrzují to i slova výherkyně naší soutěže Báječný den s Lancií Delta, Bomtonem a Marellou paní Hana Málková z Kolína, kterou jsme po víkendu s Lancií Delta přišly vyzpovídat.

1.Jaké byly vaše pocity po první jízdě? Jak byste   popsala jízdní vlastnosti Delty?

Mé pocity z první jízdy byly smíšené,ale během několika okamžiků si Delta získala mou důvěru a obdiv. Jízdní vlastnosti Delty byly až překvapivě dobré, především v zatáčkách překvapila svou plynulostí a jistotou, kterou zatáčku projela, a to i ve větší rychlosti.

2.Kam jste a s kým vyrazila na výlet? Osvědčila se Delta na této cestě?

Na výlet jsme vyjeli s manželem a vnukem do Posázaví, za přáteli a na chatu, Delta se osvědčila v plném rozsahu především pohodlím, prostorem, jízdními vlastnostmi a luxusním designem.

3.Jak hodnotíte exteriér vozu?

Exteriér vozidla je sportovní, moderní. Nejen vzhled karosérie, ale i barva a kvalita laku.Hodnotím ho tedy velmi pozitivně.

4.Co interiér? (materiál, palubní deska, sedadla, výhled, apod.)

hana málkováInteriér Delty působí také sportovně a moderně, vše je na svém místě a po ruce. Řidič i spolujezdci si mohou dokonale užívat požitku z jízdy, která může být sportovní i pohodlná.

5.Překvapily vás nějaké funkce vozu?

Delta má ve své výbavě funkce, které bych označila jako nadstandardní. Například automatická kalibrace xenonových světel, ostřikovače xenonů, které se spouští současně s mytím předního okna, dále automatické osvětlení zatáčky při odbočování, díky tomu je zatáčka mnohem lépe vidět a tím se stává bezpečnější.

6.Měla jste vy v autě dostatek prostoru? Vešlo se do auta vše, co jste potřebovala?

V Deltě je prostor naprosto dostatečný pro pohodlí cestujících a pro přepravu běžných zavazadel. Na zadních sedačkách se nabízí opravdu mnoho prostoru pro pohodlné svezení. Kufr je prostorný, dobře řešený.

7.Cítila jste se bezpečně?

Jak jsem již zmiňovala, jízda Deltou se jeví jako bezpečná a pohodlná. Je to díky karosérii, řešení interiéru i jízdním vlastnostem.

8.Co na auto říkali vaši přátelé

Popravdě někteří kamarádi mi to přáli a někteří tak trochu záviděli :o) a nedivím se, Delta ani jiné pocity vzbuzovat nemůže.

9.Uvažovala byste o Deltě jako o svém novém autě?

Určitě. Ihned jsme si  přímo u obchodního zastoupení vyžádali katalog a ceník. Lancia Delta učarovala celé naší rodině. Díky soutěži na www.zenavaute.cz a báječnému víkendu plnému skvělých zážitků.

Hana Málková

 

Připravila Sabina

Sdílet článek:

Více na webu Lancia

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018