VYHRAJTE AUTO SVÉHO SRDCE

Trpělivost růže přináší a vám může přinést i auto. Získejte auto na týden, které se vám opravdu líbí. A plnou nádrž na dlouhý výlet k tomu. Nebo si snad chcete vyzkoušet kurz bezpečné jízdy, který je do života k nezaplacení? Zúčastněte se naší soutěže k anketě AUTO MÉHO SRDCE. Vítěze vyhlásíme na začátku dubna 2020. Přísaháme, že to nebude apríl. .-)

porotkyne AUTO MEHO SRDCE

Už jste hlasovala v anketě AUTO MÉHO SRDCE? Že nevíte, o co jde? Jedná se o 1. ročník ankety o nejlepší auto roku očima žen v ČR. AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženy. Soutěžte s naší anketou a vyhrajte auto na týden s plnou nádrží zdarma. Budete si moci vybrat TOP 5 auto finalistů, které odborná porota ankety AUTO MÉHO SRDCE pošle do 2. kola. Pro další výherce máme připravené 3 luxusní talismany do auta Moorys, 2 dárkové poukazy na kurzy bezpečné kurzy pro ženy-řidičky a dárkový poukaz na kurz bezpečné jízdy pro rodiny v Autodromu Most. No, není to zajímavé? .-)

Auto Mého Srdce 2020 Pravidla

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018