Zdroj: archiv webu

Výsledky Dámské jízdy 2020

22. 4. 2020

Vzhledem k nouzovému stavu se naše soutěž DÁMSKÁ JÍZDA nerozjela tak, jak jsme si naplánovali. Celkem třiceti pěti výhercům ze všech soutěžících jsme měli předat vstupenky na autoveletrh AUTOSHOW PRAHA, potkat se s nimi na stánku, zajistit kosmetické poradenství MARY KAY s líčením zdarma a předat praktickou láhev od ŠKODA AUTO. Nakonec je vše jinak a veletrh je kvůli pandemii koronaviru odložen na poslední víkend v srpnu.

Soutěž jsme proto ukončili a pro 35 vylosovaných máme v redakci připraveno 35 praktických lahví k vyzvedntí. Vstupenky a MARY KAY poradenství budeme realizovat dle plánu v rámci veletrhu AUTOSHOW PRAHA 2020 ale v náhradním termínu.

Výherci soutěže NAŠE DÁMSKÁ JÍZDA jsou:

Lada Kunetková
Marie Sobotková
Robert Rušar
Olga Rušarová
Jaroslava Korpášová
Marcela Janálová
Hana Smetanová
Daniela Petrtýlová
Vlastimil Bartl
Tereza Sedláková
Jitka Vodrážková
Ludmila Směšná
Marie Štecherová
Vladimíra Malásková
Veronika Velechová
vendilka3@seznam.cz
Pavel Horký
Eva Tomášková
Alena Jelínková
Andrea Knedlová
Anna Gazurová
Daniela Grabovská
Lenka Hejduková
Lucie Hejduková
Květa Hedviková
Šárka Havlová
ko21@seznam.cz
Jana Kořánová
Jarmila Šebková
Petra Schindlerová
Petra Šebková
Kristina Kroutilová
Ladislava Šebková
Jiřina Pankovská

Výhercům gratulujeme a děkujeme za pochopení. Ostatním přejeme mnoho štěstí v dalších soutěžích. Výhry jsou připraveny k osobnímu vyzvednutí na adrese redakce Bořivojova 17, Praha 3 od po – pá od 9.00 – 16.00 hod.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018