Zdroj: archiv webu

Výsledky květnové soutěže s Babypoint

4. 6. 2018

Zajistit dětem bezpečné a pohodlné cestování patří mezi priority rodičů. Nezbytným základem je kvalitní autosedačka, která zesílí ochranu malých pasažérů při jízdě autem.

Celý květen jste mohli soutěžit o dětskou autosedačku Trillo LX od společnosti Babypoint, která je českým výrobcem, dovozcem a prodejcem dětského zboží a potřeb. Stačilo zodpovědět jednoduchou otázku a mít štěstí při losování.

Foto: archiv webu

Autosedačka Trillo LX zajistí bezstarostnou jízdu vašeho rostoucího cestovatele přibližně od jeho 4 let. Díky ní dopřejete vašemu dítěti vynikající úroveň bezpečí, stylu a komfortu. Zvýšená bezpečnost, komplexní ochrana proti bočnímu nárazu doplněná o odnímatelné prvky, ISOSAFE konektory upevní autosedačku na ISOFIX úchyty v automobilu, výškově nastavitelná hlavová opěrka poskytne flexibilní komfort dle aktuální výšky dítěte – to jsou hlavní přednosti Trillo LX.

Kompletní vlastnosti sedačky naleznete zde.

Otázka: Kdy byla založena společnost Babypoint?
Správná odpověď: V roce 1995.

Výherce: Romana Kratochvílová, Brno

Pravidla_Babypoint

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018