PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Vyzrajte na zimu vrstvami

22. 10. 2017

Také v zimě bojujete s nepříjemným pocitem chladu? Poradíme vám. Jděte na to přes vrstvy. Ať už ve městě nebo v přírodě, čím více vrstev máte, tím lépe. Vždy je lepší je průběžně odkládat a neprochladnout, než být špatně – málo nebo příliš oblečená…

Fjällräven nyní uvádí zimní kolekci Bergtagen, jejíž součástí je oblečení se základní, funkční, shellovou a izolační vrstvou. Všechny vrstvy tohoto systému, které se mezi sebou dají kombinovat, jsou navrženy tak, aby bez kompromisů splňovaly vysoké požadavky na funkčnost, trvanlivost, kvalitu a udržitelnost.

Fotografering för Fjällräven i Narviksområdet (Simlefjellet) i April 2016

Fotografering för Fjällräven i Narviksområdet (Simlefjellet) i April 2016

Základní vrstva pomáhá odvádět vlhkost od těla, díky čemuž vás udržuje v suchu a teple.

Pracovní vrstva absorbuje vlhkost ze základní vrstvy a izoluje. Je také klíčovou vrstvou pro udržení optimální teploty těla. Lehká, vysoce technická bunda Bergtagen Jacket a kalhoty Bergtagen Trousers jsou určeny pro všemožné aktivity v oblasti nad hranicí lesa a poskytují maximální svobodu pohybu v různých teplotách.

Shellová vrstva je větru i vodě odolná a navíc pomáhá chránit před chladem či naopak odvádět přebytečné teplo. Díky zipům a větracím otvorům lze jednotlivé kousky upravit tak, abyste si udrželi optimální teplotu těla a minimalizovali riziko zpocení.

Poslední, izolační vrstvu využijete při mnoha situacích, například když jste méně aktivní nebo klesá teplota. Tato vrstva by měla být dostatečně velká na to, aby se pod ní vešlo i další oblečení, ale zároveň by se měla dát jednoduše sbalit, abyste ji měli stále po ruce.

Flallraven prodejna, OC Palladium Praha

Flallraven prodejna, OC Palladium Praha

Pozor, v říjnu v Praze otevřel své brány další Fjällräven Shop, obchod s oblečením vhodným do města i do přírody, doplňky a outdoorovým vybavením. Je součástí nově zrekonstruovaného a rozšířeného Centra Chodov, které se po úpravách stalo jedním z největších obchodních center v České republice. Krásně se tam dá zajet autem a zaparkovat. Pokud máte velký kufr a také po výplatě, rozhodně doporučujeme navštívit! .-)

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018