PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Zachyťte valentýnskou atmosféru

24. 1. 2018

Romantická večeře, víkend na zasněžených horách nebo neplánovaná cesta třeba do Milána nebo Paříže. Možností, jak si užít valentýnský svátek zamilovaných je celá spousta. Byla by ale škoda tyto momenty nezaznamenat nebo se s nimi nepotěšit se svými přáteli.

S vyklápěcím displejem pro nejlepší selfie

Řešením je samozřejmě vyfocení selfie. To nejlepší vytvoříte s malou a stylovou bezzrcadlovkou Canon EOS M100 s vyklápěcím displejem, kterou lze navíc „obléknout“ do některého z devíti barevných obalů, takže bude vždy odpovídat vaší náladě i outfitu. Romantické fotky z ní můžete přes Wi-Fi a Bluetooth rovnou poslat na Facebook nebo Instagram, aniž by bylo potřeba je stahovat do počítače.

f (5)

Vytiskněte si vlastní fotografie

Není nic snazšího, než si je hned po vyfocení vytisknout v profesionální kvalitě u sebe doma nebo třeba na zasněžené horské chatě. S růžovou (nebo bílou či černou) a prostorově nenáročnou fototiskárnou SELPHY CP1300 to zvládnete během minuty. Díky Wi-Fi lze tisknou přímo z fotoaparátu, telefonu nebo tabletu. Dokonce ani nepotřebujete zásuvku, protože SELPHY CP1300 si tam, kde není elektřina, vystačí s vlastní baterií. Při tisku si můžete vybrat například formát pohlednice nebo kreditní karty.

 

Nezapomenutelné momentky z hor

Vyrážíte ve dvou na hory? Pak se vyplatí přibalit malý stylový kompakt v retro stylu, s kterým vytvoříte famózní portréty i nádherné snímky krajiny. Můžete ho ale vzít i na sjezdovku, protože díky rychlému zaostřování a stabilizaci budou fotografie vždy ostré. Romantické video natočíte ve vysoké kvalitě Full HD a díky Wi-Fi nebo Bluetooth ho stejně jako fotografie během chvíle můžete sdílet na sociálních sítích.

 

f (2)Kvalitní  záloha fotek

Máte s vaším partnerem stovky fotografií, o které nechcete nikdy přijít? Pak je důležité je mít bezpečně a přehledně uložené. K tomu se hodí například cloudové úložiště irista, kam v češtině a zdarma můžete uložit až 15 GB dat. irista snímky inteligentně označuje podle obsahu – od západů slunce po sport, což zásadním způsobem zjednodušuje jejich vyhledávání. Do iristy se lze připojit prostřednictvím telefonu, tabletu nebo počítače.

f (7)

Více na https://www.canon.cz/ a  https://www.irista.com/

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018