les milles: foto Form Factory

Zajeďte si na svátek fitness

17. 3. 2023

LES MILLS je hit, který pohltil celý svět. Skupinové lekce, při kterých překonáte svoje limity a zažijete pocit štěstí. Tentokráte se akce odehraje 10. června v pražském CUBEXu. Kombinace hudby, intenzivního pohybu pod vedením zkušených instruktorů, v obklopení lidí stejně naladěnými, jako jste vy. Nezáleží na tom, jestli jste zkušeným cvičencem nebo krásy sportu teprve objevujete.

Form Factory Vám přináší již 6. ročník tradiční fitness akce. Jen trochu jinak, než doposud – letos bude totiž tato událost větší, lepší, zábavnější. Navíc přichází v novém, celodenním konceptu.

Na tomto setkání milovníků pohybu, které je největší svého druhu ve střední Evropě, se můžete těšit nejen na naše nejlepší Les Mills instruktory, ale také na zahraniční hosty – instruktory z Les Mills Nordic a Italy, kteří jsou připraveni předat vám svoje zkušenosti.

LM_2023_300x250_2
les milles: foto Form Factory

Čeká na vás 9 lekcí plných moderní hudby, kterými vás provede 46 instruktorů, včetně 6 zahraničních trenérů, na ploše 3 700 m2 atraktivního prostoru CUBEX Center na Praze 4.

Ale to hlavní – společnost více než 800 parťáků, kteří vás svým nadšením strhnou, a mezi kterými se nemusíte stydět ani pokud jste úplný začátečník. Za cenu jedné vstupenky získáte přístup na všech 9 lekcí. Více informací zde.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018