PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Zamilujte si vaření pod širým nebem

19. 5. 2018

Strávit skvělé chvíle na pikniku v parku s přáteli, nebo se zastavit po celodenní túře v horách a připravit si teplé jídlo uprostřed přírody. Kdo by nemiloval letní vaření pod širým nebem! Nejlépe si takové momenty užijete s tím pravým vybavením, které vás nezradí a naopak vám pomůže snadno připravit co nejchutnější pohoštění. Vařiče a sady na vaření Primus jsou ideální příslušenství, s nímž vaše cesty a chvíle v přírodě budou nezapomenutelné. Které vařiče a pomůcky by vám při vaší venkovní relaxaci neměly chybět?

Onja – pro milovníky outdooru i stylu

Tento plně přenosný a kompaktní vařič Onja poskytuje dvě plotýnky, které s přehledem zvládnou i velké hrnce a opravdové vaření. Díky popruhu můžete vzít vařič pohodlně s sebou na městský piknik do parku, ale také na víkendový výlet na vodu či na kole. Onja se velmi jednoduše montuje a balí, stabilní vařicí jednotka navíc chrání hořáky před větrem. Víko z dubového dřeva může zároveň sloužit jako prkénko nebo servírovací tác. Čistý skandinávksý design dodává vařiči Onja až puristický půvab, se kterým vás vaše venkovní vaření bude bavit o to víc. Vizuální dojem umocňují i vysoce kvalitní a odolné materiály, jako je nerezová ocel, dub, mosaz a kůže.

Vařič Onja je poháněn kartušemi s plynem Primus 100 g, 230 g nebo 450 g. Doporučená cena 3 890,- Kč.

738007_campfire-prep-set

CampFire Prep Set – pravá ruka pro venkovní vaření

Tato sada má vše, co potřebujete k přípravě skvělého jídla venku. Pouzdro obsahuje 12cm CampFire nůž, odolnou dubovou špachtli, vidličku a lžíci, stejně jako struhadlo z nerezové oceli s ostrými čepelemi. Má kapsu na další příslušenství a pouzdro může být rozloženo nebo zavěšeno. Po dokončení vaření ji můžete snadno zabalit a o zbytek se postarat, až se vrátíte domů.

Sada obsahuje pět položek plus praktické pouzdro. Doporučená cena 1 790,- Kč.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018