PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Žena v autě nejen za volantem

6. 9. 2017

Přenecháváte řízení občas jiným? Nebo vás snad děsí řízení v centru Prahy? Ráda si skočíte večer na skleničku do města? Pokud holdujete chytrým aplikacím, pak byste měla vyzkoušet Uber. Stačí 2 kliknutí k zadání adres, zobrazí se cena a už pro vás auto jede.

uberX_Backseat_Color

Za poslední 3 roky Uber ukázal, že pomáhá v Praze tam, kde není domyšlená městská hromadná doprava.  Velmi časté jsou totiž jízdy tunelem Blanka nebo propojení mezi okrajovými částmi Prahy a centrem. Například do a z oblasti Chodova se denně uskuteční v průměru více než 500 Uber jízd, nejvíce mezi 7. a 10. hodinou ranní.

Přiznám se, že mě nejvíc baví na aplikaci pozorovat, jak se odvoz na mapě blíží a také to, že nemusím v centru obtížně hledat zóny k zaparkování.

Obrazek1Obrazek2

V České republice má Uber v současnosti registrováno 400 tisíc uživatelů, počet aktivních řidičů pak překračuje 2 tisíce. Mnozí z nich jsou právě ženy, které oceňují flexibilitu a možnost přivýdělku.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018