Život ve městě škodí pokožce

24. 3. 2020

Ve městě často chybí dostatek zeleně a kvalita ovzduší je nižší. Důsledkem života v městě bývá i vyšší míra stresu a zhoršený zdravotní stav pleti, který je způsoben nedostatkem spánku a špatnou stravou. Nadměrné vystavování pleti škodlivým vlivům městského prostředí (znečištěné ovzduší, UVA/UVB, kouř) si na ní vybírá daň v podobě zvýšené citlivosti, znaků předčasného stárnutí, nedokonalostí, poškození kožní bariéry, dehydratace a unaveného vzhledu.

Vědci Kiehl’s spolupracovali se špičkovými dermatology a výzkumníky ve snaze lépe porozumět dopadům městského prostředí na lidskou pleť a zajistit tak, že nejnovější produkty značky budou efektivně bojovat s viditelnými projevy života ve městě na pokožku. Výsledky nejnovějšího inovativního výzkumu Kiehl’s, který se opírá o tři vědecké studie, prokázaly:

Nový přístup k posilování obranných schopností pokožky před poškozením způsobeným oxidací

Roli a význam UV ochrany na obnovu pleti

Obnovu kožní bariéry díky aplikací produktů s panthenolem a Madecassosidem

Řada Dermatologist Solutions™ představená v roce 2011 odpovídá na neustále sofistikovanější potřeby péče našich zákazníků účinnými recepturami, které vznikly důsledkem úzké spolupráce s dermatologickou komunitou. Díky pochopení potřeb pokožky obyvatel měst se odborníkům Kiehl’s podařilo navrhnout receptury, které skvěle podporují fyzickou odolnost pokožky proti agresivním městským vlivům a které se nacházejí zejména v následujících třech klíčových produktech.

110419_DMI_DH_Always_On_February_Shot_3_PSLRC_PSLRC_Eye_R1

Kiehl’s Centella Sensitive Cica-Cream je péče s efektem posílení a obnovy kožní bariéry, která představuje ideální doplněk k péči před dermatologickými zákroky a po nich. Zároveň slouží jako doplněk aplikací vnějších péčí, jakou je například aplikace retinolu a domácích peelingů.

Oční sérum Kiehl’s Powerful Strength Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum obsahuje vysokou koncentraci vitamínu C a dává pokožce sílu bojovat s dopady vnějších neblahých faktorů, jako jsou jemné a hlubší vrásky, mdlý vzhled a povadlost.

Kiehl’s Ultra Light Daily SPF 50 PA++++ chrání pleť a podporuje vlastní regenerační procesy pleti, čímž redukuje příznaky přibývajícího věku i takzvaného foto stárnutí.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018