Foto: Daniel Blom

Zpátky do školy s novým batohem

25. 8. 2022

Za dva týdny to opět začne! Zpátky k hlasitým ranním budíkům, rychlým snídaním a pospíchání do školy! Všem školákům nesmí pochopitelně chybět kvalitní batoh. Ten od Fjällräven je nad míru stylový, ale také praktický a nebolejí z něj záda.

Mood_SS22_Daniel_Blom_BTS_Kanken_Zurich_3910_HR_EXP_2024-07-01
Foto: Daniel Blom

Švédský batoh Kånken byl navržen speciálně pro školáky v roce 1978, aby jim pomohl řešit problémy s bolestí zad. Vznikl tak jednoduchý a odolný čtvercový batoh, do kterého se pohodlně vešly dvoje desky formátu A4.

Od té chvíle uplynulo už mnoho let a batohy Kånken nosí již několikátá generace dětí. A i když Kånken brzy objevili i lidé ostatních věkových kategorií a ze všech společenských vrstev, zachoval si po celou dobu své praktické funkce i původní vzhled školního batohu.

Kanken_Laptop_13_23523-501_A_MAIN_FJR
Kånken Laptop: foto Fjällräven

Dnes je Kånken k dispozici v široké škále barev, velikostí a verzí. A přestože je řada Kånken vnímána spíše jako městský fenomén, společnost Fjällräven si uvědomuje, že její popularita je také příležitostí, jak pomáhat více lidem objevovat a užívat si přírodu.

Jedním z projektů, kterým Fjällräven pomáhá, je limitovaná kolekce batohů a doplňků Kånken Art. Jedno procento z prodeje všech výrobků z této kolekce jde přímo na financování iniciativy Arctic Fox Initiative. Tato iniciativa pomáhá společnosti Fjällräven podporovat projekty, v nichž je příroda vždy na prvním místě.

Kånken Laptop 13″/15″/17″ představuje variantu batohu Kånken určenou k nošení notebooku. Je vyroben z odolného materiálu Vinylon F a má oddělenou polstrovanou přihrádku pro bezpečné uložení 13″, 15″ nebo 17″ notebooku. Uvnitř hlavní přihrádky má také další kapsu na zip, dále přední kapsu na zip, dvě boční kapsy a pohodlné ramenní popruhy s polstrováním. Cena od 3190 Kč.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018