Zuzana Hejnová jezdí ve Volvo XC90

5. 11. 2019

Úspěšnou atletku ale také řidičku Zuzanu Hejnovou můžete nyní za volantem spatřit v SUV modelu Volvo XC90. Zuzana si za volantem pochvaluje pocit bezpečí, vyšší posed, elektronické systémy podporující komfort a také kvalitní audiosystém. Její první kilometry povedou na atletické soustředění na Šumavu ale také do rodného Liberce.

zuzana hejnova volvo

“Automobil je velmi důležitá součást mého života, protože neustále cestuji mezi tréninky, domovem a také k rodičům, které mám na severu Čech blízko Ještědu. Vůz kategorie SUV a značka Volvo jsou nyní mojí osobní premiérou. Pocházím z Liberce, kam jezdím často v zimě, a tak samozřejmě ocením i pohon všech kol. Po tom, co jsem si mohla tento vůz krátce vyzkoušet, věřím, že Volvo mě v ničem ze zmíněného nezklame. Takže se už moc těším na náš první delší společný výlet na šumavské atletické soustředění,” řekla v rámci slavnostního předání nového vozu Volvo XC90 Zuzana Hejnová.

Atletka Zuzana Hejnová je jednou z nejúspěšnějších sportovkyň v reprezentačním dresu České republiky. V současnosti je držitelkou českého rekordu v běhu na 400 metrů přes překážky a v této disciplíně patří do její cenné sbírky významných úspěchů mimo jiné také dvojnásobný titul mistryně světa. Poprvé se tak stalo v roce 2013 v Moskvě a o dva roky později v Pekingu. Zároveň je držitelkou bronzové medaile z LOH 2012 v Londýně. Kromě vrcholové atletiky se Zuzana Hejnová věnuje také své sportovní akademii HESU, ve které se snaží v roli pedagoga motivovat děti i dospělé k aktivnímu pohybu a zdravému životnímu stylu.

zuzana hejnova volvo

Úspěšná česká reprezentantka v atletice Zuzana Hejnová je nyní s modelem Volvo XC90 ambasadorkou společnosti Auto Palace Spořilov. Uvedená dvouletá spolupráce je součástí plánovaných marketingových aktivit této společnosti a zapadá také do dlouhodobých plánů v oblasti podpory významných českých sportovců.

Sdílet článek:

Více na webu Volvo

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018