Jarní soutěž se Starbucks

Na jaře chutná káva s sebou nejlépe. Ve Starbucks letos přicházejí opět s lahodnými novinkami. Soutěžte v naší dubnové soutěži a vyhrajte stylové tumblery nebo vouchery na kávu.

sbx-green-studio-225-ve-velke-velikosti-2

Tak například jedinečná směs Spring Season Blend letos ve Starbucks okouzlí milovníky kávy tóny medového keře a dlouhotrvajícím kakaovým závěrem.

Unikátní chuťový profil Iced Toasted Vanilla Oat Shaken Espresso je mixem jemné kávy Blonde Roast spolu s ovesným nápojem, ledem a Toasted Vanilla sirupem.

Ve Starbucks vyzkoušejte také Iced Strawberry Matcha Latte, který kombinuje matchu se studenou jahodovou pěnou.

A7406232-ve-velke-velikosti

S novou kávovou směsí přichází do Starbucksu také jarní merch. Nové řadě opakovaně použitelných šálků a kelímků dominují světlé barvy s jemnými květinovými motivy. Zářivý kelímek na studené nápoje Clear Prism se skvěle hodí i ke klíčence se stejným motivem. 

Stále ve Starbucks platí, že pokud si necháte nápoj připravit do vlastního hrnku nebo tumbleru, ušetříte 10 Kč na ceně nápoje a zároveň přispějete k menšímu zatížení přírody.

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018