PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Výsledky soutěže o letní produkty Dermacol

15. 6. 2017

Už se těšíte, až budete chytat letní bronz? Na pláži, u bazénu nebo doma na zahradě? I přestože sluneční paprsky přispívají k dobré náladě a po krásně opálené pokožce touží téměř každá žena, nezapomeňte na správnou ochranu pokožky i vlasů. Řada sluneční kosmetiky SUN od značky Dermacol se rozrostla o dvě novinky, které se vyplatí vyzkoušet. 

beach-1835452_1280

V naší letní soutěži s Dermacol hrajeme o balíčky pro zdravé opalování. Součástí opalovacího balíčku jsou novinky z řady SUN od Dermacol – Transparentní ochranný sprej INVISIBLE PROTECTION SUN SPRAY SPF 20, stylingový ochranný sprej  BEACH STYLE HAIR SPRAY a balzám po opalování AFTER SUN REGENERATING & HYDRATING BALM. Hodnota celého balíčku pro zdravé opalování činí 567 Kč.

Soutěžní otázka: Kolik produktů celkem obsahuje řada Dermacol SUN?
Správná odpověď: 15 produktů
Výherci: Edita Drábková, Ladislava Šebková, Věra Smolíková, Jana Karlová, Renata Chladová

Výhercům gratulujeme a žádáme, aby se o výhru přihlásili na email martin.pibil@srdce.evropy.cz. Výhry je možné vyzvednut pouze osobně na adrese redakce.

Pravidla_Dermacol

 

sun

 

 

 

 Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018