Zdroj: fotobanka automobilky Volkswagen

Zuzana Hejnová jezdí kombíkem od Volkswagen

29. 5. 2021

Zuzana Hejnová miluje rychlost nejen na atletické dráze, ale také za volantem – rychlé starty svého nového vozu Golf Variant s motorem eTSI si nemůže vynachválit. Dvojnásobná mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek spojila svou tvář se značkou, kterou fanoušci běhání a zdravého životného stylu důvěrně znají díky její dlouhodobé podpoře prestižních maratonských běhů a české běžecké ligy RunCzech.

Zdroj: fotobanka automobilky Volkswagen

Zuzana Hejnová miluje rychlost a ve svém voze musí mít pro své sportovní vybavení hodně místa. „V autě skoro bydlím, pořád v něm něco vozím, takže potřebuju velký kufr,“ říká elitní česká atletka. Z širokého portfolia modelů značky Volkswagen splňuje její požadavky úplně dokonale nový Golf Variant, který je pro motoristy s aktivním životním stylem a zálibou ve sportech jako stvořený.

„Golf Variant ve sportovní verzi RLine si mě okamžitě získal. Nejen tím, jak hezky vypadá, ale i tím, kolik se do něj vejde věcí a jak skvěle jezdí. Je to mild-hybrid, takže má opravdu rychlé starty a zároveň nízkou spotřebu.“

Spojení se značkou Volkswagen přineslo Zuzaně Hejnové parťáka na každodenní cestování, ale také novou roli v netradičním závodě. Držitelka českého rekordu v běhu na 400 metrů překážek se totiž na konci května zúčastní v roli kapitána týmu elitních běžců Battle of the Teams. Battle of the Teams odstartuje 30. května 2021.

Sdílet článek:

Více na webu Volkswagen

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018