Soutěž s autosedačkou i-Spin Safe

Výběr správné autosedačky se nesmí podcenit. Myslet se musí v prvé řadě na ochranu dětí, kvalitu provedení, ale také na praktičnost a situace, kdy se s autosedačkou bude manipulovat. Máme pro Vás jeden tip. Autosedačka i-Spin Safe™ od britské značky Joie je otočná, má řadu ocenění a hodí se do 105 cm výšky. Teď navíc tuto autosedačku můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí se přihlásit a odpovědět na 2 jednoduché otázky níže.

autosedacka

Bezpečná a praktická autosedačka ideální do menších aut

i-spina safe 2Autosedačka i-Spin Safe™ je protisměrnou variantou úspěšné autosedačky i-Spin 360, která si zachovává výhody tohoto modelu, ale zároveň klade ještě větší důraz na bezpečí dítěte. I-Spin Safe přesahuje bezpečnostní nároky normy i-Size. Původní verze, autosedačka i-Spin 360, dosáhla špičkových výsledků při spotřebitelských testech, které vyzdvihovali zejména špičkovou bezpečnost při čelním a bočním nárazu a také nízké riziko nesprávné instalace, tedy v podstatě nejzásadnější bezpečnostní rizika. Bezpečnost autosedačky JOIE i-Spin Safe byla potvrzena švédským Plus testem, který je považován za nejpřísnější test autosedaček na světě a úspěšně ho absolvují právě jen sedačky s protisměrnou instalací.

Autosedačku i-Spin Safe můžete po stisknutí tlačítka otáčet jednou rukou pomocí skvěle přístupného tlačítka. Pro usnadnění nastupování dítěte tak můžete autosedačku natočit směrem do dveří automobilu. Díky unikátní konstrukci zabere autosedačka méně místa a je tedy vhodná i do méně prostorných vozidel.

Autosedačka JOIE i-Spin Safe určena pro děti do výšky 105 cm a váhy max. 19 kg. Luxusní materiály, polstrování a ventilace zvyšují pohodlí dítěte a zajišťují příjemné klima i v horkých dnech. Veškeré látkové části lze snadno sundat a vyprat. Autosedačka JOIE i-Spin Safe letos získala ocenění za vynikající design Red Dot Design Award. Pravidla_autosedačka zde.

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018