Lucka Borhyová jezdí v DS7 Crossback

10. 5. 2019

Lucie Borhyová se stala jednou z prvních žen, uživatelek modelu DS 7 CROSSBACK v ČR. Lucka se bude vydávat na své cesty ve zlaté DS 7 CROSSBACK ve verzi Grand Chic s motorem 2.0 BlueHDi o výkonu 180k, s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8. Tato barva, Or Byzantin, je inspirovaná nočními světly Paříže, které přesně takovou barvou vítají návštěvníky, kteří do ní přilétají z noční oblohy.

Do interiéru zvolila hnědou kůži v koňakové barvě, která se snadno udržuje a je velmi příjemná na dotek. Její děti mají na zadních sedačkách praktické obrazovky a Lucie zase ocení velmi kvalitní Hi fi soustavu. A bezpečnost pro všechny. Lucie je hodně nadšená z nočního vidění, které funguje už i za šera a opravdu na obrazovce jasně upozorní na případné chodce či zvířata.

_H3B5242 copy

Její vůz je vybaven tak, aby i na dlouhých cestách poskytoval maximum pohodlí všem cestujícím, což umí perfektně díky systému DS Active Scan Suspension, jež pomocí kamery zabudované v čelním skle monitoruje vozovku před vozem a potřebné informace přenáší ihned na jednotlivá kola, aby tlumiče ihned reagovaly.

S interiérem ve stylu Opera, s čalouněním v kůži Nappa s prošíváním v designu náramkových hodinek Channel 12, vyhřívanými a chlazenými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světly DS LED Vision nebo hliníkovými disky na 20-ti palcových kolech Tokyo je vůz Lucie Borhyové skvěle vybaven. S parkováním může pomoci samočinný systém DS Park Pilot a správnou světelnou náladu ve voze si Lucka může vytvořit dle svého díky výbavě DS Sensorial Drive.

Sdílet článek:

Více na webu DS

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018