Modelka Cara Delevingne tváří nového VW T-Cross

25. 5. 2019

Volkswagen spusti u příležitosti uvedení modelu T-Cross na evropský trh propagační kampaň na podporu nejnovějšího SUV značky Volkswagen. Tváří kampaně a ambasadorkou modelu T-Cross je Cara Delevingne.

Cara Delevingne patří mezi nejznámější současné modelky. Úspěchy však slaví také jako zpěvačka, herečka a podnikatelka. Ve volném čase ráda surfuje, hraje na bicí a fotografuje. T-Cross je v nové kampani značky Volkswagen jejím dokonalým partnerem a Cara v ní kreativně a temperamentně ukazuje všestrannost tohoto vozidla.

02

Nový T-Cross je nejnovějším přírůstkem v rodině modelů SUV značky Volkswagen. Od světové premiéry, která se uskutečnila loni na podzim, rozšiřuje paletu SUV s logem VW do segmentu malých vozů. Městský crossover stanovuje ve své třídě v mnoha ohledech nová měřítka. Má styl, je mimořádně hospodárný a nabízí praktičnost, variabilitu a konektivitu.

Sdílet článek:

Více na webu Volkswagen

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018