test Mercedes-Benz V 300d: foto Žena v autě.cz

Pro krásné nehty na volantu

15. 3. 2024

Většina z nás chce mít krásné ruce nejen za volantem. Krásné nehty nejsou jen o nádherných barvách, ale zásadní je správná péče o ně. Sally Hansen, expert v péči o nehty, nabízí mnoho kvalitních pečujících produktů a nyní své portfolio rozšiřuje o další úžasné novinky.

Nové dvoufázové revitalizační sérum Repair + Rescue od Sally Hansen poskytuje nehtům a nehtové kůžičce okamžitou hydrataci při každodenním používání.

3616302973897_SH-Repair-Rescue-Super-Posileni-box-ve-velke-velikosti

Je klinicky prokázáno, že zlepšuje úroveň hydratace nehtu a nehtové kůžičky o více než 65 % díky obsahu glycerinu a oleje z hroznových jader.

Sally Hansen Repair + Rescue Super Strength Defense posílí křehké nehty už během 1 týdne. Tento posilovač, obsahující ametyst, dodává nehtům pružnou, ochrannou bariéru a posiluje nehty, aby byly odolnější vůči lámání.

Nová péče o nehty Sally Hansen Repair + Rescue Fungal Damage Solution je účinnou léčbou nehtů poškozených plísněmi, jejich celkového ozdravení a zlepšení vzhledu.

Přesný aplikační hrot umožňuje snadnou aplikaci, pomáhá hydratovat a vyživovat poškozené a křehké nehty už během 2 dnů.

Se Sally Hansen máte krásné a zdravé nehty, které se nelámou, netřepí ani nepraskají.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018