PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Stylový kombík Audi A6 Avant

6. 5. 2018

Po představení páté generace Audi A6 vypustila německá automobilka se čtyřmi kruhy ve znaku do světa také prodlouženou verzi s praktičtějším kufrem.

Audi A6 Avant

Nejnovější A6 Avant dokáže stejně jako 4. generace pojmout v základu 565 litrů a 1 680 litrů při sklopených zadních sedadlech. Víko zavazadelníku, stejně jako roleta, se ovládá elektronicky, nechybí ani ližiny na podlaze kvůli zajištění nákladu. Navyšování objemu se tedy nekonalo, prostornost je ale stále více než dostačující. Spíše, než na větší objem se Audi tentokrát soustředilo na design. Podle výrobce to má být dokonce nejstylovější kombík vyšší střední třídy.

Audi A6 Avant

V interiéru se nachází nově infotainment MMI Plus s 12,3palcovým digitálním přístrojovým štítem, 10,1palcovou centrální obrazovkou a 8,6palcovou spodní, skrze kterou se ovládá klimatizace. Za příplatek lze dovybavit kombík koženými sedačkami, prémiovým audio systém Bang & Olufsen s 19 reproduktory, head-up displejem, panoramatickou střechu nebo klimatizací s ionizérem.

Audi A6 Avant

Z nabídky motorizací je zatím v nabídce pouze benzinový a dieselový třílitrový šestiválec, přičemž v prvním případě má výkon 340 koní a 500 Mn., ve druhém pak 286 koní a 620 Mn. Obě motorizace budou doplněny mild hybridním systémem s baterií. Za příplatek je možné novou A6 dovybavit rovněž natáčením zadní nápravy, sportovním diferenciálem, vzduchovým podvozkem a adaptivními tlumiči.

Sdílet článek:

Více na webu Audi

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018