Vánoční soutěž s Mercedes-Benz

Vánoce jsou svátky splněných přání. My vaše přání možná dokážeme splnit. .-) Zkuste si s námi zasoutěžit s prémiovou značkou Mercedes-Benz. Ve hře je šest úžasných cen. Je libo model Mercedes-Benz GLC kupé na víkend s plnou nádrží zdarma? Nebo elegantní dárky z kolekce Mercedes-Benz v podobě porcelánového hrnku AMG, magnetek, vánočních ozdob, parfému Mercedes-Benz nebo nákupní tašky?

Soutez_mercedes-benz

Mercedes-Benz GLC je povedeným SUV, který je symbolem moderního luxusu. Novými výraznými prvky jsou příď se světlomety LED High Performance ve standardní výbavě a také nově navržené koncovky výfuku na zádi. Interiér modelu GLC zaujme velkorysým pojetím a hodnotným provedením. Vše je podřízeno vyššímu cíli: co nejvíce zpříjemnit a usnadnit pobyt ve vozidle. Inteligentní, vzájemně propojené bezpečnostní a asistenční systémy usnadňují řízení zejména v nepřehledných jízdních situacích. Exkluzivní barevné odstíny, ušlechtilé materiály a řemeslná dokonalost s láskou k detailu dotvářejí skvělý zážitek z jízdy.

Stačí vstoupit do soutěže (Pravidla_Mercedes_Benz) a zodpovědět 3 otázky níže. Držíme vám palce v soutěži a přejeme vám krásný předvánoční čas!

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018