Aplikace do mobilu pro prediktivní výpočet trasy

19. 6. 2018

Lék proti stání v koloně? Stáhněte si aplikaci Sygic GPS Navigation. Tato funkce predikuje intenzitu dopravy na základě dat shromážděných za období dvou let a uživatelům umožňuje zvolit si nejoptimálnější trasy pro cestu na místo určení.

Sygic je aplikace pro GPS navigaci, které důvěřuje nejvíce uživatelů po celém světě. Navigace Sygic, kterou používá více než 200 milionů uživatelů ve více než 200 zemích a více než 40 jazykových verzích, nabízí jedinečné vlastnosti, například off-line mapy a jednoduché uživatelské rozhraní, v kombinaci s dnes uvedenou funkcí „Prediktivní výpočet trasy“.

PPC-871_Predictive_Routing_email_header

Funkce „Prediktivní výpočet trasy“ zohlední všechny možné trasy a vybere tu, která je časově nejvýhodnější. To provádí tak, že do výpočtu zahrne skutečné průměrné rychlosti na silnicích (a nikoliv maximální předepsané rychlosti), světelné křižovatky, kruhové objezdy, denní dobu a historická data získaná z podobných jízd. Funkce „Prediktivní výpočet trasy“ se aktivuje automaticky po zapnutí aplikace Sygic, a dokáže pracovat i v případě nedostupného datového spojení a mobilního signálu.

Pokročilé aplikace GPS svým uživatelům přinášejí značné úspory: časové i finanční. Výzkum prováděný automobilkou Ford dospěl k závěru, že GPS navigační aplikace mohou svým uživatelům pomoci snížit spotřebu paliva až o 15 %. A v rámci jedné starší studie bylo zjištěno, že na základě přesných dopravních dat mohou řidiči ušetřit až čtyři dny jezdění ročně.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018