Volvo EX30 vítěz hlasování veřejnosti: foto Žena v autě.cz

Volvo EX30 vítězem dámské autovolenky

10. 4. 2024

Na webu ankety Auto mého srdce o nejlepší auto roku z pohledu žen už popáté probíhalo také hlasování veřejnosti pod názvem DÁMSKÁ AUTOVOLENKA. Od Nového roku až do neděle 7. dubna mohla veřejnost vybírat online z 20 nominovaných vozů.

Celkem se letos zúčastnilo hlasování veřejnosti o nejlepší auto roku 1969 žen. 

Absolutním vítězem DÁMSKÉ AUTOVOLENKY pro rok 2024 se stalo VOLVO EX30 se 669 hlasy. Tento elektrický crossover získal třetinu všech hlasů.

„Plně elektrické Volvo EX30 jsme představili loni v létě a od té doby je všude ve světě nadšeně přijímáno odborníky i veřejností. Tento náš nejmenší, nejlevnější a nejemotivnější model nám dělá opravdu velkou radost – jak velkým zájmem ze strany zákazníků, tak i významnými oceněními, například World Urban Car 2024.

Upřímně nás těší, že i české řidičky ocenily svým hlasováním v anketě Dámská autovolenka přednosti Volva EX30,“ reaguje na ocenění Petra Doležalová, PR manažerka Volvo Car Česká republika. 

IMG_0770-ve-velke-velikosti
Sabina Kvášová ve Volvo EX30: foto Žena v autě.cz

 „Minimalismus. Udržitelnost. Design, skvělé jízdní schopnosti a cena na modelu – to jsou vlastnosti Volvo EX30, které zaujaly porotu i laickou veřejnost. Ta tomuto elektrickému crossoveru dala nejvíce hlasů, což odpovídá třetině všech odevzdaných hlasů,“ komentuje výsledky ankety Sabina Kvášová, organizátorka ankety.

Šestý ročník ankety AUTO MÉHO SRDCE a s ním i jeho přidružená anketa pro veřejnost DÁMSKÁ AUTOVOLENKA odstartuje opět v lednu 2025.

Sdílet článek:

Více na webu Volvo

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018