box Thule Motion 3: foto Thule

Střešní box co vše vyřeší

23. 4. 2024

Rodinná auta bohužel nejsou nafukovací. Na dovolenou je dobré se poohlédnout po řešení, které tuto nevýhodu napraví. Střešní box na auto je pro rodinný život ideální. Žena v autě.cz pro vás vybrala novinku na trhu, střešní box Motion 3 od švédské značky Thule. Ten dokáže zavazadlový prostor „nafouknout“ až 600 litrů.

Design: modernizovaný s vylepšenou funkčností

Snimek-obrazovky-2024-04-10-v-11.43.30

Nový střešní box Thule Motion 3 v sobě optimálně kombinuje v sobě moderní design s funkčností
a vylepšenou aerodynamikou.

V nabídce je celkem 7 velikostí a 2 barvy, od 300 litrové zúžené varianty Sport až po 600 litrovou XXL.

Tam už se vejde skutečně mnoho věcí na týdenní dovolenou…

Rostoucí ceny paliva a důraz na dojezd vozu u elektromobilů vedou ke stále rostoucím nárokům na aerodynamiku. Thule Motion 3 má řadu vylepšených aerodynamických prvků, jako je snížené čelo, aerodynamický profil ve tvaru křídla a integrovaná rukojeť.

„Tyto změny umožňují střešnímu boxu efektivněji klouzat vzduchem a jízda je díky tomu úspornější,“ vysvětluje Björn Strid, Director Product Management ve společnosti Thule.

Myšleno je i na nápadité příslušenství

Large-Thule_Motion3_Neureuthers_Norway_230814_3203-ve-velke-velikosti

Thule Motion 3 přichází na trh s řadou příslušenství, které usnadní cestu na dovolenou.
Praktické jsou tašky Thule GoPack, vložky do boxů tvarované speciálně pro každou velikost, LED osvětlení vnitřního prostoru boxu nebo popruhy usnadňující zavírání víka.

Tyto doplňky přispívají k ještě příjemnější uživatelské zkušenosti a nabízejí řešení pro uložení a přepravu nákladu, které lze přizpůsobit jakýmkoli potřebám.

Cena boxu na střechu od Thule Motion 3 začíná na 17 790 Kč.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018