Letní soutěž se značkou Land Rover/Jaguar

Svezte se s námi s jedním z nejluxusnějších a nejkrásnějších SUV modelů na světě. Celé prázdniny soutěžíme o zcela nový model Range Rover Evoque na týden s plnou nádrží pro vaše výlety. V této letní soutěži jsme pro vás navíc připravili dalších 25 cen v podobě módních doplňků od prémiové značky Jaguar. 

Soutez_leto

Druhá generace Range Rover Evoque vypadá neskutečně cool. Nový Evoque, inspirovaný tvarem kupé, působí s čistou karoserií a vysunovacími klikami dveří velmi futuristicky. Stačí nahlédnout do interiéru, zasednout za volant a dostaví se pocit spokojenosti, příjemné vůně a komfortu. Holistický design s čistými plochami i v interiéru je doplněn o kvalitní materiály. Uprostřed palubky je nyní nově dvojice dotykových obrazovek Touch Pro Duo s rychlejším softwarem. Pohodu na palubě doplňuje zvětšený prostor pro posádku s úložnými prostory a kufr o objemu 591 litrů. Nový Evoque ale není jen na parádu! Evoque zvládá mnoho extrémních dobrodružství díky nové generaci Terrain Response 2 a monitorování okolí vozu pomocí průhledné kapoty Ground View. Chytré vnitřní zpětné zrcátko s možností přepnutí na displej s vysokým rozlišením ClearSight umí promítnout záběry ze zadní širokoúhlé kamery a řidička tak vidí přesný obraz toho, co se děje při jízdě za autem. To je jen několik silných stránek modelu Range Rover Evoque, od něhož můžete mít na týden klíčky možná právě vy.

Stačí vstoupit do soutěže a zodpovědět 3 otázky níže. Držíme vám palce v soutěži a přejeme vám krásné léto!

Pravidla_Evoque

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018