Zdroj: archiv webu

Na dámskou jízdu s carsharingovým vozem

16. 2. 2019

Přemýšlíte, čím zpestřit vaši dámskou jízdu s kamarádkami? Co takhle půjčit si stylové „vozítko“ od carsharingové služby, která zprostředkovává sdílení aut mezi majiteli?  

Když zábava, tak pořádná a stylová. Holky mají rády všechno dotažené do dokonalosti, tak proč v tomto duchu nevyrazit i na dámskou jízdu s těmi nejlepšími kámoškami.

Foto: archiv webu

Kam v únoru na dámskou jízdu? Berlín je „za rohem“.

Tohle město je rájem hipsterů, milovníků kultury, historie, neotřelé módy i dobrého jídla. Navíc je opravdu skoro „za rohem“. Takový je Berlín. Vyrazte sem autem, pak si půjčte za pár eur kolo, povečeřte u Pana Vuonga a nakupujte ve velkém. Najdete tu oblíbený a obrovský Primark, švédské značky16, ale i starou dobrou klasiku jako je Zara nebo H&M. Berlín vás bude bavit!

Foto: archiv webu

Jakým autem sem vyrazit? Třeba BMW řada 3 se stahovací střechou. Stylové městské auto, které bude slušet partě kamarádek a jejich nakupovacímu nadšení.

Foto: archiv webu

Špindlerům mlýn je esencí skvělých a upravených sjezdovek, wellness procedur, kvalitního ubytování, dobrých restaurací i nějaké té večerní zábavy, bez níž by dámská jízdra nebyla to pravé ořechové. Tak utvořte partu, zabalte lyžařské vybavení i nějaký stylový outfit na večírek a vyrazte na víkend do Krkonoš!

Jakým autem sem vyrazit? Škoda Kodiaq. Bezpečí je totiž na prvním místě! Toto SUV vás bezpečně odveze až do vašeho zasněženého cíle, a navíc je doslova „nafukovací“, takže uveze i to, co nepotřebujete.

Foto: archiv webu

Na skok do lázní

K tomu, aby si člověk naplánoval výlet do lázní, hned nemusí mít bolavá záda. Co takhle všeho nechat, domluvit partu kámošek a vyrazit relaxovat do některého z českých nebo třeba maďarských spa? Užít si dámskou jízdu v plavkách a županech není nikdy špatný nápad!

Jakým autem do spa vyrazit? Toyota C-HR. Auto s tak trochu vesmírným vzhledem, ale o to zábavnějším a stylovějším interiérem.

Foto: archiv webu

Jak si auto půjčit nebo ho naopak k zápůjčce nabídnout zjistíte na: https://www.hoppygo.com/

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018