Nové Combo: foto Opel

Rodinné Opel Combo

9. 5. 2024

S narůstajícím počtem rodinných příslušníků stoupá i potřeba opravdu velkého auta. Možnost ukotvení až 3 dětských autosedaček vedle sebe a kufr o objemu 597 litrů dělají z modelu Opel Combo zajímavého adepta na velké rodinné auto. Opel právě nyní uvádí modernizovaný model Combo.

Multifunkční rodinná dodávka zapracovala na svém vzhledu. Nově krášlí krášlí světla Intelli-Lux LED Matrix, jež jsou součástí charakteristické Opel masky Vizor.

Uvnitř prostorné kabiny dominuje palubní desce už ve standardu 10“ obrazovka infotainmentu, se schopností zrcadlit smartfony přes Apple CarPlay a Android Auto. 

Nové Combo se standardně nabízí jako 5místné (délka 4,4 m). Prodloužená 7místná verze XL (4,7 m) navíc umožňuje instalaci dvou sedaček do třetí řady.

J2458931

Kratší verze s pěti sedadly má zavazadlový prostor se základním objemem 597 litrů, po sklopení sedadel využití až po strop vzniká prostor o objemu 2126 litrů.

Delší verze XL ve stejném uspořádání nabídne 850, resp. 2693 litrů prostoru.

S modelem Combo se nově lépe parkuje, neboť novým bezpečnostním prvkem je systém Dynamic Surround Vision se dvěma kamerami. Ty přenášejí obraz do nového digitálního zpětného zrcátka a řidič/ka tak má mnohem lepší přehled o okolí vozu.

Modernizované Combo se chlubí také velkým množstvím bezpečnostních asistentů, z nichž mnohé jsou součástí standardní výbavy. Nechybí asistent pro rozjezd do kopce, varování před vybočením z pruhu, čtení dopravních značek, čelní, boční a hlavové airbagy nebo například inteligentní tempomat.

Aby bylo jasno, Opel Combo se nyní nabízí se zážehovými a vznětovými motory. Nejdostupnější verze (cena modelu Combo Edition Plus 1.2 Turbo 110 k MT6) startuje na 549 990 Kč. Nově je v nabídce také čistě elektrická verze Combo Electric. Baterie o kapacitě 50 kWh umožňuje dojezd až 346 km. Cena Combo Electric je 889 990 Kč.

Sdílet článek:

Více na webu Opel

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018