PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

S Rituals na cesty

30. 6. 2018

Dopřejte si i při cestě na dovolenou a během slunných prázdnin péči, na kterou jste zvyklá. S produkty na cesty značky Rituals nemusíte slevovat ze svých nároků ani při putování do blízké i vzdálené exotiky.

 Rituals.cz-kosmeticke tasky od 335 Kc, pouzdro na pas 270 Kc, stitek na kufr 195 Kc-OliveGreen

Odstartujte volné dny stylově s kosmetickými taštičkami od Rituals. Vyberte si barvu a velikost přesně podle svých potřeb a vyhněte se zmatku v zavazadlech. Hned na letišti využijete stylové pouzdro na pas Passport Holder a díky cestovnímu štítku na kufr Travel Hang Tag ve stejných barevných provedeních jako jsou tašky či pasové pouzdro své zavazadlo okamžitě rozpoznáte.

Cena: Kosmetické tašky od 335 Kč, pouzdro na pas 270 Kč, štítek na kufr 195 Kč

Rituals.cz_Travel Cleansing Wipes, odlicovaci ubrousky 10 ks, cena 95 Kc

Vezměte s sebou na cesty též odličovací ubrousky Miracle Wipes, které odstraní i voděodolný make-up.

Cena: Travel Cleansing Wipes, odličovací ubrousky 10 ks 95 Kč

Nezapomeňte ani na krém na ruce. V sadě The Ultimate Hand Care Collection najdete čtyři mini varianty oblíbených krémů, které se postarají o namáhanou pokožku na rukou.

Cena: Ultimate Hand care Collection, Sada mini krémů na ruce 335 Kč

Rituals.cz_Ultimate Hand care Collection, Sada mini kremu na ruce, cena 335 Kc

Abyste byli perfektně připravení, sáhněte ještě po hydratačním krému na obličej na opalování Karma Sun Protection Face Cream. Malé padesáti mililitrové balení můžete mít stále po ruce a díky SPF faktoru 50, minerálním filtrům, silným antioxidantům a voděodolné textuře vás nepřekvapí žádná situace. Zkrátka si užijete bezstarostné cestování plné harmonie a neopakovatelných chvil.

Rituals.cz_Karma Sun Protection Face Cream 30, Krem na opalovani na oblicej SPF 30 50ml, cena 395 Kc

Cena: Karma Sun  Krém na opalování na obličej 395 Kč

Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech a také v Brně v OC Olympia, IGY Centru České Budějovice a v OC Palác Pardubice. Nově také v Praze na Václavském náměstí.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018