foto: Fjallraven

Na výlet legíny nebo kalhoty?

25. 4. 2024

Outdoorové aktivity kladou vysoké nároky na veškeré vybavení a zejména pak na kalhoty. Chcete naprostou volnost pohybu, tradiční outdoorovou funkčnost, nebo univerzální kalhoty ze strečového, odolného materiálu? Na správně zvolených kalhotách záleží.

Mood_SS24_Lindet-Charlotte_9722_EXP_2026-12-01
Abisko Trail Stretch Trousers, foto: Fjallraven

Švédská značka Fjällräven vyrábí kalhoty už přes 50 let.

V nabídce má velké množství modelů pro nejrůznější aktivity, přičemž zohledňuje i osobní preference uživatelů. Všechny kalhoty Fjällräven však mají jedno společné – funkčnost, odolnost a nadčasovost.

Když si vybíráte kalhoty Fjällräven, vybíráte si kalhoty na celý život. Vyberte si ty své.

Lehké, sbalitelné celostrečové kalhoty Abisko Trail Stretch Trousers jsou ideální volbou pro treking v teplém počasí. Vyrobeny jsou z odolného dvojitě tkaného strečového materiálu, který rychle schne a chrání nohy i v nehostinném terénu.

Mood_SS24_Lindet-Charlotte_8793_EXP_2026-12-01
Abisko Trekking Tights Pro: foto Fjallraven

Abisko Trekking Tights Pro jsou velmi pohodlné a odolné trekové legíny z vysoce funkční strečové tkaniny.

Díky zesílení z cordury v oblasti sedu a kolenou bez problémů zvládnou kontakt s ostrými kameny nebo skálou a zároveň vás ochrání před vlhkostí, když si sednete na zem.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018