foto Osmany Laffita

Osmany radí pleť na jaře hydratovat

18. 4. 2024

Také máte radost ze slunečných paprsků a téměř letních outfitů? Aby byl váš vzhled opravdu dokonalý, dopřejte jarní vzpruhu i své pleti. Ta je po zimě unavená, vysušená a rozhodně si zaslouží pořádnou dávku hydratace. Vsaďte při tom na luxusní produkty značky Asombroso, jejíž autorem je světoznámý návrhář Osmany Laffita.

Proč je hydratace pleti důležitá

Naše tělo je téměř z 60 % složené z vody, proto je dostatečná hydratace klíčová i pro zdraví kůže a správné fungování pleti coby ochranné bariéry. Na dehydratované pokožce se vytvářejí vrásky a šupinky, což si nikdo nepřeje. Voda v pleti také přirozeně ubývá s věkem.

Dostatečnou hydrataci bychom měli dopřát i pokožce krku a dekoltu, kde jsou známky stárnutí vidět jako první. Je důležité dbát i na dostatečný pitný režim a denně pleti dopřávat kvalitní kosmetické hydratační produkty.

4 hydratační tipy od Asombroso na obličej i tělo

Asombroso.cz_The-One-Hydro-Booster-30-ml-949-Kc-III-ve-velke-velikosti
Hydro Boost: foto Osmany Laffita

Pleť ocení intenzivní hydratační sérum The One Hydro Booster, které je doslova napumpované aktivními látkami. Okamžitě povzbudí povadlou a dehydratovanou pleť. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která proniká hluboko do kůže a pracuje na buněčné úrovni.

Mimo hydratace produkt také obnoví elastin, kolagen a pokožku omladí. Sérum obsahuje i vitamín E, arganový olej, LACTIL®, který zvýší hladinu vlhkosti v pleti a HYDRACTIN® zase okamžitě zlepší hydrataci pokožky až o 38 % už za jednu hodinu!

Další tip je hyaluronové sérum The One Hyaluron Serum. Kyselina hyaluronová dodá pleti maximální hydrataci, redukuje vrásky a obnovuje kolagen a elastin. Pokožka bude regenerovaná, pružná a chráněná proti volným radikálům.

Asombroso.cz_The-One-Snake-Cream-50-ml-1489-Kc-4-ve-velke-velikosti
Snake cream: foto Osmany Laffita

Velmi účinný je i bestseller Asombroso, intenzivní liftingový krém The One Snake Cream. Krém obsahuje syntetický hadí jed zvaný Syn-ake, který pleť vyživí, vyhladí a perfektně hydratuje.

Krém dále obsahuje kyselinu hyaluronovou, LACTIL®, olivový olej, glycerin, lecitin a vitamín E. Je ideální pro ochablou a namáhanou pleť, která potřebuje okamžitou vzpruhu.

Hydrataci ocení i pokožka těla. Té dopřejte hydratační tělové mléko The One Body Milk. Obsahuje intenzivně hydratující kyselinu hyaluronovou, glycerin, mandlový olej a ovesné hedvábí, které vytváří na kůži luxusní hladký a hedvábný film.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí… A takové jsou i všechny produkty Asombroso.  Všechny produkty najdete na webu www.asombroso.cz, parfémy a kosmetiku i v parfumeriích Fann.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018