Dopřejte si zdravý start do jara

20. 3. 2019

Ne nadarmo přichází na jaře ke slovu očista těla a detox. Lidský organismus je v jarních dnech připravený na čerstvý start a baží po změně. Zahoďte proto těžká a tučná jídla, která nás v zimě hřála, a pusťte se do zdravé a lahodné změny.

Vydejte se do Veselé Veverky pro nesolené oříšky. Vytvořte si svůj vlastní mix a dopřejte si každý den hrst zdraví. Sáhněte po kešu, které snižují podrážděnost, únavu a cholesterol. Vyberte si lískové oříšky obsahující draslík, vápník, fosfor, hořčík či železo. Dopřejte si makadamové ořechy, které si zamiloval kosmetický průmysl pro jejich schopnost zpomalovat stárnutí pokožky. Nasypte si dýňová semínka, jež pomáhají s hubnutím, odvodňováním, čištěním těla a dodávají organismu aminokyseliny. A nezapomeňte na mandle, které vás zásobí proteiny.

Udělejte ještě jeden krok směrem ke zdraví a připravte si některý ze zdravých receptů z kuchařky Veselé Veverky.

Ibišková limonáda

Ibišková limonáda

V ibiškové limonádě se snoubí sladká a kyselá chuť a nejlépe chutná vychlazená a podávaná s ledem a mátou. Jak na ni? Do hrnce dejte 150 g ibiškových květů od Veselé Veverky, 20 listů máty a zalijte 1,5 l horké vody. Nechte směs vychladnout a vyndejte květy, které však nevyhazujte. Jsou totiž pořád plné chuti a vitamínů a dobře vypadají, takže s nimi můžete ozdobit skleničku a limonádu jimi na závěr zajíst.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018