Jak uniknout depresi

16. 12. 2020

Škoda, že ji nejde ujet nějakým supersportem. Deprese jako klinická diagnóza dnes působí prakticky na celou populaci. Podle aktuálních studií může dojít až u 75 % lidí k prvním projevům depresivních stavů již před 24. rokem života. Pro prevenci a obranu před depresí je proto často doporučován pravidelný aktivní pohyb a cvičení. To pozitivně ovlivňuje celkový fyzický i psychický stav.

vysledna_sport_2 SMALL

Nastávající zima neumožňuje provozovat řadu sportů, které mohou být prováděny ve venkovním prostředí. Tak dochází ke kumulaci negativních vlivů, jež mohou ve svém důsledku vést až k rozvoji depresivních stavů u některých citlivých jedinců.

Zcela nový přístup ke zdraví a fitness, v rámci projektu #HealthFactory, který společnost Form Factory prosazuje jako ucelený koncept, je určen pro všechny věkové skupiny. Umožňuje zapojení lidí, kteří dosud necvičili nebo aktuálně řeší dílčí zdravotní problémy.

form factory online lekce

V rámci prevence a obrany před depresivními stavy zařadila společnost Form Factory do svého programu online skupinových lekcí řadu cvičení, pomáhající při obraně před depresí.

V prosinci se tak návštěvníci digitálního portálu fitness.formfactory.cz budou moci aktivně zapojit každý den a cvičit profesionální programy zaměřené především na relaxaci. Také pravidelné skupinové lekce přímo na pobočkách Form Factory budou zaměřeny právě na řešení a pomoc při depresivních stavech.

Návštěva fitness centra tak může být jednou z cest, jak úspěšně bojovat s úzkostí a náročnou současnou situací.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018