Active Skin and Mind: foto adidas

Nejlepší péče o pokožku

17. 11. 2023

Jaká je nejlepší péče o pokožku pro ty, kteří často cvičí? Které aktivní deodoranty a sprchové gely skutečně pomáhají kůži v obnově hydratace? Naše redakce má jasno, produkty Active Skin & Mind od Adidas letos vyhrály Volbu spotřebitelů 2023 v kategorii Koupelová kosmetika.

Pravidelné cvičení a s tím spojené nadměrné mytí může navzdory pozitivnímu benefitu pro naše těla vést k napětí kůže.

Snimek-obrazovky-2023-11-16-v-16.42.16
Active Skin and Mind: foto adidas

Deodoranty a produkty do sprchy z řady Active Skin & Mind byly pečlivě vědecky vyvinuty tak, aby společně fungovaly jako aktivní podpůrný systém. Před fyzickou aktivitou pokožku i mysl připraví, po tréninku poskytne osvěžení. Napomůže dosáhnout optimálního výkonu i regeneraci kůže.

Produkty z dermatologicky testované řady Active Skin & Mind obsahují unikátní komplex glycerolu a kyseliny hyaluronové. Tyto ingredience, přirozeně aktivní v pokožce, pomáhají s rychlým obnovením hydratace a chrání před jejím vysušováním.

Produkty obsahují navíc přírodní esenciální oleje. Ty před tréninkem probudí smysly a po něm pomohou pokožce zůstat svěží a zrelaxované.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018