foto Shell

Konečně zdravé jídlo na cestě

30. 4. 2024

Také vás nebaví za volantem hladovět a pak se zaplácnout něčím rychlým a hlavně nezdravým? Konečně i v Česku nemusíte při zastávkách na čerpacích stanicích dělat kompromisy. Na Shell Café nyní najdete nutričně vyvážené, lehké a chutné svačiny.

Není tajemstvím, že Češi patří v rámci střední Evropy k největším hříšníkům v oblasti stravovacích návyků. Míra nadváhy a obezity, která může být ukazatelem nevhodného příjmu živin v populaci, ve všech věkových skupinách roste.

Podle Státního zdravotního ústavu v současnosti nadváhou nebo obezitou trpí více než 60 % Čechů. Problémem je i vysoká konzumace masa, kterého podle statistik z roku 2022 každý obyvatel ČR v průměru snědl 82,9 kilogramů.

Lidé, kteří už maso ze svého jídelníčku buď úplně, nebo zčásti vyřadili, mají zkušenosti s tím, jak náročné stále u nás je stravovat se mimo domov.

Snimek-obrazovky-2024-04-23-v-16.42.44
foto Shell

Proto Shell Café zařadil do svého portfolia hned sedm vegetariánských a veganských novinek. V jeho nabídce nyní milovníci zdravé a lehké stravy najdou chutné misky postavené na potravinách jako falafel, hummus, červená řepa, quinoa, špenát, pečené batáty, ovesné vločky či kokosový jogurt.

Ani ti, kdo mají rádi chuť masa, nebudou strádat, protože si mohou dopřát oblíbený hot dog nebo nugetky v bezmasé variantě, jejichž skvělá chuť je od běžně dostupných variant prakticky k nerozeznání.

Ochutnejte novinku a získejte slevu

Snimek-obrazovky-2024-04-23-v-16.42.51
foto Shell

Shell podpořil uvedení nových produktů speciální akcí na čerpacích stanicích, která potrvá do 19. května 2024. Pokud si v tomto období stálí zákazníci zakoupí některou z novinek Shell Café, získají bonusové body do programu Shell ClubSmart.

Co vyzkoušet jako první? Bude to Poke miska Quinoa & Falafel, Poke miska Quinoa & Batáty, Gourmet Veggie hot dog, Veganské nugetky, Panini s mozzarelou a rajčaty nebo Smoothie miska s mangem? Za naší redakci určitě Ovesná miska s ořechy a červeným ovocem!

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018