foto Asombroso.cz

Nezapomeňte na Den matek

1. 5. 2024

Svátek se slaví ve většině evropských zemí vždy druhou květnovou neděli a je holdem všem maminkám, jejich lásce, obětavé péči a všemu, co pro nás kdy udělaly. Poděkujte své mamince i vy a věnujte jí praktický, ale luxusní dárek, který ji zaručeně potěší. Vsaďte při tom na produkty ikonické značky Asombroso, jejímž autorem je světoznámý návrhář Osmany Laffita.

Asombroso.cz_The-Noble-for-Woman-100-ml-1889-Kc-II

Ideální dárek je dámský parfém The Noble

Všechny ženy milují krásné vůně a parfém coby dárek nikdy nezklame. Věnujte proto mamince nejnovější vůni od Asombroso, dámský parfém The Noble.

Tato svěží ovocně-květinová vůně přenese každou ženu do světa přepychu a elegance. Vrchní tóny tvoří sladké švestky, broskve a hravé fialky, uprostřed rezonují růže, exotické orchideje a květina dokonalosti – magnolie.

Vše pak uzemní afrodiziakální mošus, vanilka a santalové dřevo. Vůně je ztělesněním ženskosti a smyslnosti. Jakmile si žena „oblékne“ vůni Asombroso The Noble, objeví svou vlastní krásu, sílu a stane se bohyní.

Maminku potěší i liftingový krém s hadím jedem

Asombroso.cz_The-One-Snake-Cream-50-ml-1489-Kc-V

Další tip na úžasný dárek pro maminky ke Dni matek je bestseller Asombroso, liftingový krém The One Snake Cream. Intenzivní liftingový krém je vyvinutý speciálně pro ochablou pleť, která potřebuje okamžitou vzpruhu, hydrataci a regeneraci.

Krém obsahuje syntetický hadí jed zvaný Syn-ake, který simuluje účinek pravého hadího jedu, uvolňuje obličejové svaly a tím předchází vzniku vrásek.

Krém obsahuje i kyselinu hyaluronovou, vitamín E, olivový olej a LACTIL®, který zlepšuje vstřebatelnost vody. Pleť bude vyživená, vyhlazená a perfektně hydratovaná.

Krém The One Snake Cream je dodávám ve speciálním bezkontaktním kelímku s patentovanou technologií nanášení „touch & slide“ a je zabalen do ručně vyráběného saténového pytlíčku.

Všechny produkty najdete na webu www.asombroso.cz, parfémy a kosmetiku i v parfumeriích Fann.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018