Valentýn se slevou

11. 2. 2019

Už jste připraveni na Valentýna, anebo se snažíte tento den bojkotovat a doslova přežít všechna ta srdíčka a zamilované nápisy, které na vás koukají z každé výlohy? Pokud se hlásíte k té druhé skupině, zveme vás do klubu Valentine Survivors. UrbanStore.cz se rozhodl, že svátek svatého Valentýna nechce oslavit, ale PŘEŽÍT. A každý, kdo ho přežije s ním bude náležitě odměněn.

Hlavní_EOd 4. do 14.února dostanete po zadání kódu „URBANLOVE“ dodatečnou slevu 10 % na označené produkty. Dodatečná znamená, že se vztahuje na spousty již zlevněných produktů, které jsou ve Finálním výprodeji až 70 %. A s tím se už dá přežít celkem slušně.

Navíc, při nákupu nad 1.500 Kč dostanete jako dárek tričko přeživších. Nezáleží nám na tom, jestli jste pár, single, jestli milujete svého psa, nebo milujete jenom sami sebe…

Nemusíte si lámat hlavu ani s programem přímo na den svatého Valentýna. O ten se postará Urbanstore.cz. Zastavte se na prodejny v Praze a Brně, kde si budete moct vylíbat slevu.

a závěr malý tip pro vás: Tričko Valentine Survivors Club můžete za 399 Kč koupit jak sobě, tak i svému partnerovi. K dostání jsou v dámských i pánských velikostech a je to ten pravý valentýnský dárek.

Dámské tričko Valentine Survivors, 399 Kč

Pánské tričko Valentine Survivors, 399 Kč

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018