Za zážitky nejezděte daleko

19. 5. 2020

Ty nejkrásnější a nezapomenutelné okamžiky totiž často čekají blíž, než bychom si mohli myslet. Letos v létě máte ideální příležitost prozkoumat krásy tuzemské přírody a najít si svůj malý ráj na zemi, aniž byste museli cestovat přes polovinu zeměkoule. Ať už se vydáte na jednodenní trek nebo týdenní putování, s novinkami Fjällräven z řady High Coast budete připraveni na vše.

High_Coast_Lite_Anorak_M_82601-524_A_MAINIkonická řada lehkého funkčního oblečení a vybavení z dílny Fjällräven byla pojmenována podle švédského pobřeží High Coast – ve švédštině Höga Kusten –, které patří mezi nejoblíbenější letní destinace všech milovníků přírody, treků a outdooru. I letos kolekci praktických volnočasových modelů do přírody i do města rozšířilo několik novinek, díky kterým budou cesty za dobrodružstvím (ale třeba i do práce) ještě o něco příjemnější a pohodlnější.

High Coast Lite Anorak

Pokud hledáte větrovku, kterou můžete mít pořád u sebe, rozhodně sáhněte po High Coast Lite Anorak. Přestože je velmi lehká a maximálně kompaktní, má všechny funkce, které potřebujete. Díky mimořádně dlouhému zipu na přední straně a velkorysému střihu se snadno obléká a svléká a kapuce poskytne vítanou ochranu před dešťovými kapkami i sluncem. Je to zkrátka univerzální a lehký společník na jednodenní výlety či cesty do práce na kole. Model je dostupný v dámském i pánském provedení. Cena: 4 690,- Kč.

High_Coast_Lite_Dress_W_83502-333_A_MAIN_FJR

High Coast Lite Dress

Cítit se příjemně i v horkých a parných dnech bude díky šatům High Coast Lite Dress zase o něco snadnější. Z každého centimetru tohoto praktického letního kousku dýchá styl a funkčnost – lehký a chladivý materiál je příjemný na dotek a zajišťuje svobodu pohybu a volný střih spolu s atraktivně řešenou zadní částí zaručuje optimální cirkulaci vzduchu. Aby byly šaty co nejpohodlnější, mají v pase stahovací šňůrku, díky které si je lze upravit podle potřeby. Cena: 3 190,- Kč.

Novinky jsou dostupné v kamenných prodejnách Fjällräven Shop.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018