Vyrazte na výlet s laky od Marionnaud

12. 6. 2019

S novou limitovanou edicí šesti laků zářivých letních barev od Marionnaud se rázem ocitnete na Ibize, Havaji či na Tahiti. Šest prázdninových destinací propůjčilo názvy i barvy kolekci My Nail Lacquer MY DREAM CRUISE.

Laky mají praktický plochý štěteček, se kterým se lak báječně nanáší, a speciální složení s olejíčkem, které o nehty pečuje. Díky pigmentům v barvách se z nalakovaných nehtů můžeme těšit déle. Kolekce My Nail Lacquer MY DREAM CRUISE je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 149 Kč.

laky
Modrá připomínající večerní letní oblohu, to je Santorini Delight, svůdnost v sobě skrývá růžová Flirt in Capri, o taneční večer se postará elegantní červená Cuba Dance, západ slunce v sobě nezapře zářivá oranžovo-červená Hawaii Sunset, třpytivá hnědo-béžová Party in Ibiza  odráží sluneční paprsky jako zrnka písku a v kontrastu s opáleným tělem vynikne čistě bílá Chill in Tahiti.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018