Otevřeno nového prodejní centrum Jaguar a Land Rover

Andrea Verešová otevřela autosalon Jaguar a Land Rover

Servisní centrum pro vzory Jaguar a Land Rover nyní rozšiřuje svou působnost a stává se i prodejním centrem. Blízko k těmto krasavcům to budou mít hlavně lidé z Prahy, ale centrum je umístěno vhodně i pro příjezd z Kladna, Karlových Varů, Berouna i Příbrami.

Celý článek

Discovery Vision by mohl být hvězdou sci-fi filmu

Discovery Vision by mohl být hvězdou sci-fi filmu

Koncept Discovery je vizí budoucnosti nové rodiny vozů pro volný čas od značky Land Rover. Je vizí prémiového a moderního lifestylového auta – žádanou interpretací zavedené řady Discovery, s jasným zaměřením na praktičnost a podmanivý design.

Celý článek

Crosstourer umí česky a vozovku čte na jedničku

C5 CrossTourer umí česky a vozovku čte na jedničku

CITROËN uvádí na český trh zvýšenou verzi vozu CITROËN C5: C5 CrossTourer. Této nové verze se ve světě prodalo již více než 500 000 kusů, protože nabízí výraznou osobitost, odpružení Hydractive III+ a Intelligent Traction Control, který představuje záruku pohodové jízdy.

Celý článek

Dopravní informace z D1

Tip pro dnešní den

Divoký a elegantní DS 6WR se představí v Pekingu

Divoký a elegantní DS 6WR se představí v Pekingu

Značka DS na pekingském autosalonu představí nový výkonný a současně sofistikovaný model DS 6WR. Toto prémiové SUV se přímo inspirovalo od koncepčního vozu Wild Rubis. Nese v sobě DNA modelů DS, jejich jedinečný a snadno rozpoznatelný styl, plný fantazie a emocí, ale také výjimečné elegance.

Celý článek

Opel dělá radost fotbalovým fanouškům

Opel dělá radost fotbalovým fanouškům

Pro změnu zase něco pro muže. Nabídka načasovaná přesně k MS v Brazíli. Exotická Astra s nedostižným kompletem speciálního vybavení vás doslova uhrane.

Celý článek

Zastavte se na jedinečnou africkou kávu u OMW

Zastavte se na jedinečnou africkou kávu u OMV

Pokud patříte k milovníkům kávy, kteří si rádi vychutnají tento nápoj i při cestě autem, tak vězte, že možnost ochutnat lahodnou africkou kávu, máte na čerpacích stanicích OMV. Odnést si ji můžete v kelímku, které navrhli studenti vídeňské Akademie výtvarných umění.

Celý článek

Naše videa

Co dělat v případě nehody
Jak správně parkovat
Škoda Octavia Scout 4x4
SEAT konečně začne nabízet model SUV

SEAT konečně začne nabízet model SUV

Fanynky značky SEAT, radujte se. Ženami tolik oblíbený model SUV nyní poprvé zařadí do své produktové nabídky i značka SEAT. Prodej nového modelu bude zahájen v roce 2016. Dva roky si vyžádá práce na vývoji a designu. (Na titulní fotce je model Seat Leon Cupra)

Celý článek

Náš test: DS3 sport 1,6 155k

Náš test: Model ve střihu Haute Couture: Citroën DS3

Hmmm. Tak takové stylové autíčko už jsme tady dlouho neměly. Vůbec se nedivím, že Citroënu DS3 propadla i zpěvačka Aneta Langerová nebo modelka Simona Krainová. Pravdou také je, že se do něj moc nevejde. Ale to přece ví každá z nás, že za krásu se občas musí něčím zaplatit.

Celý článek

Peugeot nyní vyrábí i nábytek

Peugeot vyrábí nábytek z karbonu a lávy

Designový tým značky Peugept si vybral čtvrť Tortona, významné místo konání věhlasného milánského Týdne designu a hodlá zde vytvořit jedinečný výstavní prostor a ve světové premiéře představit své nové dílo, sofa ONYX. Dílo sice vypadá úchvatně, ale s pohodlím to bude horší.

Celý článek

Prodloužené SUV se vám bude líbit

Prodloužené SUV se vám bude líbit

Značka Land Rover uvedla na trh prodlouženou verzi modelu Range Rover, která nabízí zvýšení prostoru pro cestujicí na zadních sedadlech o 186 mm a sedačky je možné sklopit až o 17 stupňů, což zajišťuje větší pohodlí a více prostoru.

Celý článek