Vědět víc o Škoda Fabia Tour
Peugeot zaří v novém thrilleru s Kevinem Costnerem

Peugeot zaří v novém thrilleru s Kevinem Costnerem

Vozy Peugeot RCZ a 208 GTi a speciálně upravené jízdní kolo se objevují v novém filmu režiséra McG (Charlieho andílci) „3 Days to Kill“. Film je založen na původním nápadu Luca Bessona. Jako první se film promítal v USA (od 21. února), do kin ve Francii se dostane 19. března, v České republice bude mít premiéru 17. dubna.

Celý článek

Malý crossover s velkým kufrem a střešním oknem

Malý crossover s velkým kufrem a střešním oknem

Velký kufr je pro ženy a rodiny s dětmi téměř nutností. Když se k tomu přidá ještě vylepšený design, střešní okno, široká výbava a spolehlivý bezpečnostní systém dostaneme nový model Nissan Juke. Co všechno nového oproti svému tři roky starému originálu přináší, se dozvíte zde.

Celý článek

Online srovnávače pojištění oblíbené u obyvatel menších měst

Online srovnávače pojištění letí v menších městech

Polovina klientů, kteří využili v roce 2013 služeb srovnávače povinne-ruceni.com, pochází ze sídel do 10.000 obyvatel. Ukázaly to statistiky za rok 2013, které provozovatel srovnávacích služeb Srovnator.cz a povinne-ruceni.com, společnost PFP, zveřejnila počátkem roku.

Celý článek

Čtěte náš magazín každý den

Tip pro dnešní den

Škoda Roomster je nejspolehlivějším malým vozem

Škoda Roomster je nejspolehlivějším rodinným "empévéčkem"

Na vůz ŠKODA Roomster se lze i po mnoha tisících kilometrech spolehnout. Dokládají to výsledky aktuálního hodnocení stavu ojetých vozů DEKRA pro rok 2014. Univerzální automobil značky ŠKODA zvítězil ve třídě malých MPV s nejnižším počtem závad ze všech kontrolovaných vozů.

Celý článek

Intuitivní a elegantní ovládání funkcí vozu Volvo

Intuitivní a elegantní ovládání funkcí vozu Volvo

Společnost Volvo Car Group při příležitosti ženevského autosalonu představila nový ovládací systém funkcí vozu. Jeho centrem je velký dotykový displej připomínající tablet, díky němuž bude ovládání funkcí vozu pro řidiče mnohem jednodušší a příjemnější.

Celý článek

10 faktů, která byste měli znát o nových modelech Polo

10 faktů, které byste měli znát o nových modelech Polo

Novinky v Ženevě též představil Volkswagen a uvedl modely Polo BlueMotion, Polo Blue GT a CrossPolo v jejich nejlepší podobě. My vám přinášíme deset důležitých faktů ke jejich světové premiéře.

Celý článek

Naše videa

Jak správně parkovat
Co dělat v případě nehody
Jak správně upevnit autosedačku
Toyota vstupuje s modelem AYGO do třídy minivozů

Oblíbená "kabelka" Toyota AYGO v novém designu

Nová Toyota AYGO si dává za cíl bavit, být atraktivní, hravá a pravděpodobně osloví především mladší zákazníky. Tento model má být minivozem, v kterém budete svůj čas trávit rádi. Myslíte, že se jí to podaří?

Celý článek

Opel nabízí komplexní internetové připojení, které oceníte nejen v nouzi

Interaktivní Opel pro všechny případy

Chcete mít vysokorychlostní internet i v autě? Kdo by nechtěl! Opel oznámil zavedení systému OnStar, který by měl zvýšit konektivitu automobilů a bezpečnost a komfort jeho uživatelů. Tedy za předpokladu, že na internetu nebude surfovat řidič.

Celý článek

Jaguar představil několik novinek včetně sedanu Jaguar XE

Dravý look sedanu Jaguar XE

Značka Jaguar představila na ženevském autosalonu sportovní sedan Jaguar XE, který je jejím prvním modelem se samonosnou hliníkovou karosérií a čtyřválcovými benzinovými a dieselovými motory, které se vyrábějí v závodě Jaguar Land Rover ve Velké Británii.

Celý článek

Nejvýkonnější vůz Seat již od 669 900 Kč!

Leon právě teď ve speciální verzi

SEAT zahájil začátkem března na českém trhu prodej svého nejvýkonnějšího sériově vyráběného vozu všech dob. Nabídka bude zpočátku zahrnovat pětidveřový model Leon CUPRA 280 v kombinaci s šestistupňovou mechanickou převodovkou nebo s šestistupňovou dvouspojkovou převodovkou DSG.

Celý článek

Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour