Opel dělá radost fotbalovým fanouškům

Opel dělá radost fotbalovým fanouškům

Pro změnu zase něco pro muže. Nabídka načasovaná přesně k MS v Brazíli. Exotická Astra s nedostižným kompletem speciálního vybavení vás doslova uhrane.

Celý článek

Zastavte se na jedinečnou africkou kávu u OMW

Zastavte se na jedinečnou africkou kávu u OMV

Pokud patříte k milovníkům kávy, kteří si rádi vychutnají tento nápoj i při cestě autem, tak vězte, že možnost ochutnat lahodnou africkou kávu, máte na čerpacích stanicích OMV. Odnést si ji můžete v kelímku, které navrhli studenti vídeňské Akademie výtvarných umění.

Celý článek

SEAT konečně začne nabízet model SUV

SEAT konečně začne nabízet model SUV

Fanynky značky SEAT, radujte se. Ženami tolik oblíbený model SUV nyní poprvé zařadí do své produktové nabídky i značka SEAT. Prodej nového modelu bude zahájen v roce 2016. Dva roky si vyžádá práce na vývoji a designu. (Na titulní fotce je model Seat Leon Cupra)

Celý článek

UAMK pro ženy

Tip pro dnešní den

Náš test: DS3 sport 1,6 155k

Náš test: Model ve střihu Haute Couture: Citroën DS3

Hmmm. Tak takové stylové autíčko už jsme tady dlouho neměly. Vůbec se nedivím, že Citroënu DS3 propadla i zpěvačka Aneta Langerová nebo modelka Simona Krainová. Pravdou také je, že se do něj moc nevejde. Ale to přece ví každá z nás, že za krásu se občas musí něčím zaplatit.

Celý článek

Peugeot nyní vyrábí i nábytek

Peugeot vyrábí nábytek z karbonu a lávy

Designový tým značky Peugept si vybral čtvrť Tortona, významné místo konání věhlasného milánského Týdne designu a hodlá zde vytvořit jedinečný výstavní prostor a ve světové premiéře představit své nové dílo, sofa ONYX. Dílo sice vypadá úchvatně, ale s pohodlím to bude horší.

Celý článek

Prodloužené SUV se vám bude líbit

Prodloužené SUV se vám bude líbit

Značka Land Rover uvedla na trh prodlouženou verzi modelu Range Rover, která nabízí zvýšení prostoru pro cestujicí na zadních sedadlech o 186 mm a sedačky je možné sklopit až o 17 stupňů, což zajišťuje větší pohodlí a více prostoru.

Celý článek

Naše videa

Co dělat v případě nehody
Škoda Octavia Scout 4x4
Jak správně parkovat
Sešlápněte plyn botami značky Jaguar

Sešlápněte plyn botami značky Jaguar

Všechny víme, že pohodlné boty jsou důležité, zvlášť když řídíte několik hodin. Pryč s podpatky! Stylové a zároveň pohodlné boty, které na trh uvedla značka Jaguar, určitě oceníte.

Celý článek

Škoda představuje nový cenově atraktivní model Fabia Tour

Škoda Fabia Tour za lepší cenu

ŠKODA Fabia je nyní v České republice k dispozici jako atraktivní akční model Fabia Tour. Ceny začínají na 189.900 Kč za model Fabia Tour ‚Easy’ při využití financování ŠKODA Finance od ŠkoFINu.

Celý článek

Nová Kia Soul byla oceněna za design

Nová Kia Soul byla oceněna za design

Nový model Kia Soul získat prestižní ocenění v kategorii "produktový desing". Nový Soul je již jedenáctým modelem Kia, který obdržel tuto prestižní cenu a je jisté, že si ji zaslouží. Kromě stylu a pohodlí nabízí zákazníkovu také možnost individualizace.

Celý článek

Vysuďte peníze za poškozené auto na výtlucích

Vysuďte peníze za poškozené auto na výtlucích

Stav silnic v České republice je žalostný a nejeden řidič si při jízdě autem připadá spíš jako na tankodromu a nehod z důvodu špatného stavu vozovky přibývá. V loňském roce byla závada komunikace pátým nejčastějším viníkem dopravní nehody, průměrná výše škody dosáhla 58 510 korun. Ne každý řidič ale ví, že náhradu této škody může získat, i pokud nemá havarijní pojištění.

Celý článek